Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gönüllü Birisi?

lupin

Öne çıkan mesajlar

Şimdi arkadaslr yardım istedim die bu topiğe kimse yazı yazmıcak kimse yardım etmicek biliyorum ama genede sansımı denemek istiyorum.forumda nerdeyse herkes 60+ ben ise daha 52 :(( beni düzgünce kastırabilecek biri varmı ? ama 10dk değil adam gibi şöle 5-6m exp gibi bişi yeter.artık cz de beni jo1nmedeath1 gibi bi adamın öldürmesinden bıktım ... :)) beni 1 haftada 55 yapana eger bireiktirebilirsem 10m para vericem.ama bunu kesin değil biriktirebilirsem vericem.veya arkımdan alıcam :) cvp larınızı bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yardımcı olurum ama bende level 55 im daha :D istersen arada bir harpylere falan girmene yardımcı olabilirim başka yapabilicegim bişiy yok bende 1 aydır kasmıyorum dün başladım kasmaya 2 haftaya kalmaz bende 60 olurum :)[signature][hline]ID: Diablo_Angel İD:ShaDow_ArCher
Nation: Karus Nation: Elmorad
Lvl: 5x Lvl:45
np:3xxx np:yok
Clan:aLTeRNaTiVe clan:n00bz
Server: diez
Sosyal ağlarda paylaş

n00bs clanı var elmoradda benim yazdıgım n00bz clanı cypherda :) oraya cypher yazmamışım :) benim diezde orc charım var ama keşke elmorad olsaydım elmorad en iisi diezde[signature][hline]ID: Diablo_Angel İD:ShaDow_ArCher
Clan:SuLTaNs_oF_oTToMaN clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

lvlim 51. bana lvl kastırıpda lvl imi 57 yapan arkadaşa lvl 51 bi char verecem(rogue).ister archer ister assasain. onuda siz seçin. serverim beramus. yardımlarınızı bekliyorum.

HÜRMETLER...[signature][hline]NicK:SicKnEss(mage)
lvl:5x
Server:Beramus
Irk:El Morad
----------------------
NicK: ;;puffer;;(healer)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
delihan, 17 Ağustos 2005 22:07 tarihinde demiş ki:
diezde lvl 42 yım lvl 55 yapana complete rob veririm olurmu :) 60 yapana yanında bıde viper :)

eger karus isen beni bul ben sana yardımcı olurum oyunda bana pm atarsın Diablo_Angel bütün gün oyundayım[signature][hline]ID: Diablo_Angel İD:ShaDow_ArCher
Clan:SuLTaNs_oF_oTToMaN clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

eeee teklifime cevap veren yok mu? beni 57 yapın size lvl 51 bi rogue vereyim. isterseniz assassain isterseniz archer...
yardımlarınızı bekliyorum...

HÜRMETLER...[signature][hline]NicK:SicKnEss(mage)
----------------------
NicK: ;;puffer;;(healer)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...