Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abyss ?

lupin

Öne çıkan mesajlar

said:
Pluton, 17 Ağustos 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
Csw kimin aldıgı öğrenin onlar kapatmıştır gidin dövün :P

Csw alan arkadaşı dövmek biraz şey ister :P Çünkü arkadaşın sonuna -lar eklemeyi unutmuşum :P Arkadaşlar :D[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda şöyle bi bug var ölünce kutuları açıp lootlayabiliosun ama ölüyken partye sahipsen ve çantayı partideki diğer eleman loot larsa sana o item gelmior sadece sen lootlarsa sana gelio .
gerçi bayadır bu olay başıma gelmedi eğer bi .ok olmadıysa bi deneyin derim[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 61
NP : 46xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

:) orclarmı saldırıyo yoksa humanlar mı bana kalırsa humanlar çok aç gözlü orası sadece bizim olsun diyolar Areste 2-3. katları kapatıyolar 1 katta orclar takılıyoo yetmezmiş gibi humanlar ordfa da rahat bırakmıyor orasını sadece onlarınmış gibi davranıyolar kendisiyle aynı derecede olan adamı küçümsüyolar . Dün clandan bi arkadaşımaa küfür etmişler ana avrat sövmüşler 5-6 kişi sadece bunu öldürmek için party kurmuşlar clandan bize yazdı 6 tane +60 mage gittik heryeri talan ettik bizde onlara göre ezik partysi yaptık ezik nasıl olurmuşş gösterdik ben abssy humanlar yüzünden gitmiyorum biraz düşünceli olmaları gereklii bu oyunu sadece humanlar oynamıyor[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : Reaction
Server : ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...