Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpekbalığı saldırısı [Video]

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

ya sene sonu partisi veriomuş işte bi kolej.. ama soru şu, neden sadece kız yüzüyor? neden olduğu yerde duruyor? köpekbalığı doğru dürüst gözükmüyor.. bi de birden her yer kırmızıya boyanıyor.. Yani ben derim ki bu video %99 fake.. gerçek olma olasılığı var tabi ama, TV nin oynadığı oyunlardan sonra %99 az bile..[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

E ordaki kızda salak olmasaymış öyle yerlerde zorlasalar yüzmem.Git plaja gir denize , zorunun mu var giriyon.Girdi gördü olacağı[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ EoS ]
Death is just depth of chaos
Branch would forgive the wind but it broken once
Sosyal ağlarda paylaş

Ehem!Yapılan yorumları realiteye bağlıyoruz. Hatta
CEVAPLIYORUZ
S.O kız orada neden yüzüyor?
C:Bunlar bir eğitim gezisindeler. Gemideki işleri bitince suya girip yüzüyorlar. Sen olsan sen de yüzersin =)

S.Ee, köpekbalığı olduğunu bilmiyor mu?
C:Suya bakınca sen zank diye anlayabiliyor olabilirsin nereden balık çıkacak diye. Onlarda yokmuş böyle bir yetenek =) Olsa kullanırlardı zaten.

S.Bak kıllık yapmak istemiyorum ama bu köpek balığı bence büyük beyaz değil.
C:Zati o köpek balığı değil, köpekbalığı... Ama büyük beyaz o.

S.Şimdi bu büyük beyaz niye kızı lüpletmiyo hani Jaws gibi?
C:Büyük beyazlar bizim etimizle ilgilenmiyor pek. Hayvanın eli kolu olmadığı için, tanıma amaçlı gelip ısırıyor. Zaten beslenme amaçlı saldırılarını alttan veya arkadan suyun dibinden gelerek yapar.Yani amaç beslenmek değil

S.Sen çok şey biliyon! Dingil!
C:Lafını bil kafanı kırarım!! Öküz! Öhöm (seviye kontrol mode on) Bende belgesellerden öğrendim bunları...

[/i]S.Abi böyle balık, su falan görünce canım çekti. Şimdi çıkıp rakı balık yapsak diyom. Hem sana dingil dedim istemeden. Özür dileme niyetine ben ısmarlasam[/i]
C:Kralsın baba! Hadi gidelim...

Soru ile Cevap sonsuza kadar rakı balık yemişler...Alkol komasına girip ölmüşler...
Son
[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...