Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jandarma Asayiş

faki

Öne çıkan mesajlar

said:
ismayilucanpehli, 17 Ağustos 2005 08:35 tarihinde demiş ki:
said:
Malibu, 26 Mayıs 2005 07:53 tarihinde demiş ki:
ismayil değil ismail :P

1 kere olsun beni deli etmeyin yahu ..
biliyorsunuz . zayıf noktam işte.
ismail değil ismayil

aha tam delircek dicektim : )

@Head : Tiara dopu kuslar cicekler fotoshoplamaktan oyun oynamayi ne metalonu eheh : P[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
malkavian2, 17 Ağustos 2005 11:35 tarihinde demiş ki:
ben bu guildi nebulada görmüştüm ya süperdi isme yarılmıştım o gün

Bende görmüştüm ama haklarında pek iyi yorumlar hatırlamıyorum o zamanlar. Heleki Kara Murat denen benim hatırladığım ezikse (başkada olabilir tabi) kesinlikle iyi şeyler hatırlamıyorum.[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamlar hakkinda ii düsünmüorum :D ama tek diebilceim sabirli insanlar :D 45 dakka camp yapan baska guild tanimiorum valla unutmucam o günlerimi :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BullDoG, 25 Mayıs 2005 18:51 tarihinde demiş ki:
krdes yanlıs anlama bu jandarma asayis pek hos olmamis bence baska bir guild ismi bul cok basit kalmıs ki benim fikrim bu. Bu arada soylemeden gecemiycegim bir guild var gercekten komedi kendilerini bir ara sanırsam tr nin en buyuk alliance guildi sanan HORDE AVCİLARİ(wow daa bole buyuk harflerle yaziyo)bir guild var gercekten komediler :-)

biz kendimizi ole bisi sanmıyoduk bilip bilemeden konusma kim uyduruyo bunları bilmiyorum ama zaten guildde en yuksek levellımız 30du guildin amacı sadece muhabet ortamıydı
[hline]

ayrıca jandarma komedi ya bisi satıyom ifde bi mesaj geliyo abi taksit yaparmısın diye bende jandarmadanmısın diyom gfsdahgf
[signature][hline]Lianna Human Paladin

[Bu mesaj mADmaXimus tarafından 17 Ağustos 2005 13:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ula olum ne CC yapıyodunuz bize Ashenvale'in orda.. 2-3tane gavur 2tanede JA başımızda bekliyodunuz; ayıp değil mi lo :D

başarılar beyler, umarım istediklerinizi başarırsınız (en azından PvE'de, nıahah :D )[signature][hline]Tüylü[Tauren-Shaman]
Burning Legion

FOR THE HORDE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ainu, 17 Ağustos 2005 12:49 tarihinde demiş ki:
bu adamlar hakkinda ii düsünmüorum :D ama tek diebilceim sabirli insanlar :D 45 dakka camp yapan baska guild tanimiorum valla unutmucam o günlerimi :)

Hakakten sabırlı adamlardı sen söyeyince hatırladım :D[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...