Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TANK

findor

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Tank lık yapabilmek için Ne gerekiyor
Statları ve Skilleri Tam olarak neye vermem gerek Warrior oynamadım hiç bi anlatırsanız ve ortalama hangi itemler gerek çok iyi olur çok rica ediyorum şimdiden teşekkürler[signature][hline]www.sucukekmekclan.forumu.com
Nick : _PANZER
Server: Cyper
Level : 22+ [ 62 ye yolumuz]
Clan : SucukEkmek [ bi yarım veremmi abi ]
Herkesi bekleriz cyper Yuvamız.
leader : _silici
Asist :_PANZER [ ben ]
Asist : ZAOTİCHİ

Nick : Ersen11
Server : Diez
Clan : CarNage
Level : 6x
Kasar : Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

:([signature][hline]www.sucukekmekclan.forumu.com
Nick : _PANZER
Server: Cyper
Level : 22+ [ 62 ye yolumuz]
Clan : SucukEkmek [ bi yarım veremmi abi ]
Herkesi bekleriz cyper Yuvamız.
leader : _silici
Asist :_PANZER [ ben ]
Asist : ZAOTİCHİ

Nick : Ersen11
Server : Diez
Clan : CarNage
Level : 6x
Kasar : Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

Tank warrior
ben master olmadan önce hiç yatmak xp kaybetmek istemiorum diyenler için biraz maliyetli(reskill ve restat parası) olmakla beraber tank warrior birebir.tank warrior yapmak için stat puanlarınızı öncelikle chitin giyebilecek kadar STR ye vermelisiniz geri kalan bütün stat puanlarının hepsi HP ye gidecek.ortalama bir hesap yaparsak +6 chitin set için 170 str yeterlidir.geri kalan stat puanlarını hp ye verirseniz canavar gibi bir tank warrior olursunuz.skill dağılımı ise tamamen size kalmış.param var ilerde reskill yaparım diosanız skillerde full defence gidin derim.yok ben o kadar para harcıyamam diosanız warriorun genel skill dağılımını kullanın.yani 45 defence gerisi atak.ne giyer bu tank warrior ne yapar ne eder.tank warriorların üzerlerine +6 HP chitin set ile HP bonuslu kalkan(en az +6 plate shield) ve HP bonuslu bir silah(atağı önemli deil 7-9 HP bonusu olsun yeter veya paranız varsa giantic axe alın) almalıdır.bu şekilde gelişmiş bir warriorun lvl 50+ da undying buffla yaklaşık 5000 HP si olur.tank warriorun dezavantajı solo takılamaz ama 5000+ HP ilede tank yapamayacağınız hiçbir şey yok.

ALINTIDIR(forumtr untouchable1 tesekkurler ... )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...