Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jack girişi sorunu

Akerfeldt

Öne çıkan mesajlar

benim 3. el bi cort x6 elektrom var arada çalıyorum son 1 aydır aptal bi feedback veriyo amfiye bağlayınca,sora jack çıkışını iletken bi meretle kasaya değdiriyorum geçiyo ses.jack deiştirdim olmadı tornavidayla sıktım jack girişini gene pek duzelmedi sorun nedir anlamadım=/ .amfide deil ama kesinlikle sorun[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

1- Amfinin jack girişinde sorun olabilir sen amfide sorun yok demişsinde ona dikkat.
2- Gitarın içindeki topraklaması falan iyi değildir muhtemeln sorun bu topraklamasını yaptırman lazım herhangibir çarpma sonucu içindeki kablolardan kopma olmuş olabilir.
3- Aldığın jackta bozuk olabilir :) kaliteli jack al bi kere uzun süre kulan zamanında 15 milyona Cort jack aldım 1 senedir kullanıyorum sorunsuz[signature][hline]teyteytey
Sosyal ağlarda paylaş

bende bass gitarımın jackını kullanıyorum valla 5 ay once almıstım onuda sorunsuz çalısıo bassta.baska bi gitarla denedim amfiyi(çok iyi bi gitar olmamasına dikkat ettim) olay yok amfide.dediğin gibi topraklama olayına baktırayım bi.saol =)[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...