Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BMW 3.16 3.18 yada Opel Vectra

Zephyros

Öne çıkan mesajlar

bmw ve opel demişsin
bence bmw yani, niye deme çünkü bmw

3.16 mı 3.18 mi dersen kesene güveniosan 3.18 ha öğrenci adamım az yaksın diosan ki nekadar az yakar bilmiyorum ama 3.16 dır bence.ha 3.18d veya 3.20d bulursan ayrı bi güzel olur.[signature][hline]Atletimin kolu yok
Hovarladığın sonu yok
Aramazsan arama
Zaten bende kontör yok
Sosyal ağlarda paylaş

Opel fiyatı için bişey diyemiycem. Kalitesini de bilmem, şu anda yeni Astra'ya biniyorum, bundan önce BMW ye biniyordum.

3.18is alırsan 3.16 kadar yakarsın, 3.20 kadar gidersin (geyik muhabbeti ama doğru) Diyeceksin ki bu durumda kim 16 ya da 20 alır? Ben de derim ki 16yı düşük vergi 20 yi de yüksek son sürat ve aksesuarlar için alırlar. (20 yi alan zaten artık yok, 20 alan kişi 18 bulamamış demektir, ayrıca 4 silindirin sesini sevmeyenler var, illa 6 silindir olsun benim param var diyenler var vesaire)

96 3.16 yı 15K YTL ye suda alırsın
96 3.18 (bence) aynı fiyata
96 3.18is 1 (belki 2) K YTL farkeder (4 kapı fiyatları verdiklerim)

4 kapıda güzelini bulma ihtimalin yüksek. 2 kapıya girersen çok zor derim. 6 aydır sayısız araba bakıp temizini bulamamış olanlar var. Ama o araba da 4 kapı alınmaz, o da ayrı.

Yukarıda verdiğim fiyatlar insanların uzun süre kapıda bekletmeye razı oldukları fiyatlar. İhtiyacı olandan 1-2K eksiğe kapatabilirsin.

Hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

bmw lerin dizelleri opellerinkine göre daha fazla yakıyor. öğrenciyim ve ayağımı yerden kessin diyorsan opel tavsiyem fakat gösteriş ve daha fazla performans istiyorsan bmw 3.18 veya 3.20 dizel...

unutmadan biraz daha yeni düşünürsen bmw 1 serisini gözden geçir derim ben.

bi de golf un dizel seceneklerini inceleyebilirsin...[signature][hline]... that's me in the corner...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...