Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Takımlarının Avrupadaki Şanslar(Bu Yıl)

hellspe

Öne çıkan mesajlar

bence 3 takımızda cok şansız cunku ellerinde yeterli kadro yok onumuzde chelsea orneki var adamlar yedeğin yeğedi icin adam alıolar biz hala libero sol kanat kaleci cart curt arıorz daha yedeklerde oynatabilcegim dogru duzgun oyuncualr yok iskelet daha kuurlmadı takımlarmzda ben bu yıl gs'le fener ve bjk en az uefada ceyrek final yaparlar
(fener bana gore 3. olcak ş.lginde ondan)
ama işte gecen yıl bi villereal gercegi var gs nası elendi ts ornegi cvar rumlara nası elendi supris bşiler olmadıgı taktide uefada iyi şeler yapablrz aam ş.ligi için aynı seleri soylıemicem

arkadaslar sizn goruslernz nelerdir lutfen kavgaya ddonusmesn olay gır gırada almayın herkez kendi fikrini solesin...[signature][hline]"Bana bu imzayı bulduğu için Karpuz abime sonsuz teşekkürlerimi sunarım"
Msn l Mail
5+1
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerin isi kuraya baglı bakarsın cok disli takim gelir hic is yapamaz bakarsın kolay (ne kadar kolay olabilirki) bi gruba duser ve cikar....
Galatasaray'a gelince galatasaray seri basi olmasinin getirdigi avantajla ilerlemesi en kolay gozuken takim (takımın oturması lazım)
Besiktas Kleberson ve Aiton takima cabuk uyum saglarsa en buyuk basariyi gosterecegini dusundugum takim (Gecen sene 2. donemdeki performanslari goz onune aldım)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Fener bildiğim kadarıyla 3. torbadan girecek. Ne kadar doğru ama.. 2. olma şansını yüksek görüyorum ama eleme maçlarında gerekli skorları alacak bilinç henüz camiada oluşmadı. tek maçlı veya 2 maçlı telafisi zor olan sistemlerde baskı etkeni Fener'in en büyük sorunu. Yoksa şamp liginden umutluyum. Şu ana kadar ligde oynadığından farklı oynayacaktır şamp liginde. ama gruptan çıkarsa 2. turda elenebilir bişey diyemem şans da olması lazım kura açısından...

geçen seneki sistemin aynısıysa eğer uefada gs iyi şeyler yapacak gibi gözüküyor. bjk de puan kazandırır ülkeye ama ne kadar bilemem. sonuçta yepyeni bir takım diyebiliriz ve o yepyeni takımın gerçek performansını göremedik.[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

gs villarreal e elendiğinde takımın zerre kadar kendine güveni yoktu klüp karmaşa içindeydi hoş şu an da pek farklı sayılmaz fakat gerets kesinlikle takıma ayrı bi hava kattı eğer bir de iyi bi sol kanat gelirse gs bişeyler yapar diyorum çok fazla bişey beklemiyorum ama gene de ilerisi için kendini hazırlamış olur[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

Bence fenerin başarısı yıldızlarına bağlı.Anelka(hiç varlık gösteremedi),Alex(küçük maçların büyük adamı) ve Appiah(bişi söylemek için erken)takımı sırtlarsa fener cl de üst tura çıkıp birşeyler yapabilir.

Bjk ye hiç şans vermiyorum.Varuza karşı bile çok kötü oynadı.Bu turu geçer ama gerisi şüpheli.Kleberson ve Ailton takıma uyum sağlarsa bişiler yapabilir.

Gs Geretsle iyi oynuyor gibi gözüküyor.Eğer Kily gelirse uefada finallere çıkabilir.[signature][hline]By The Hammer of Moradin!
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmişe bakarak Fenerbahçeden umutlu değilim.
Ama Beşiktaş için aynı şeyi söyleyemem.![signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 14 Ağustos 2005 12:00 tarihinde demiş ki:
fener'den cl'de cacik olmaz uefa'dada olacagini sanmiyorum bjk'yle bizi sansli goruyorum.

iyi güldüm he helal.gerek iliç gerek sabri gerek hasan kabze dunyaca ünlü bu tarz futbolcularla avrupada başarı kesin.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 14 Ağustos 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
süs daa aldığınız adam taç kıllanmasını bilmiyo
teknik direktörünüz de uzaylı kaçkın
harlem takımı gibi ne o öyle zenci zenci
kaptanınız şaşı bilal
azize dansöz

tam avrupa kupası kriterlerinde bir takım fenerbahçe..

fenerbahceyi futbolu haric herşeyiyle cocukca eleştirip arkasından "tam avrupa kupası kriterlerinde bir takım fenerbahçe" diyosun ?
akıl - fikir , beyin kombinasyonlarında bir sorun var sanırım.[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

Fenerin arka dörtlüsü hiç parlak değil.Eğer fener iyi kura çekemezse bol gollu maçlar göreceğiz gibi geliyor.Appiah yerine güzel bir dmc fenere daha fazla katkı sağlayabilirdi.

Belki fenerin şansına turu garantilemiş takımlar kadiköyde yedek kadrolarıyla maça çıkarlar da sevinir fenerliler.[signature][hline]By The Hammer of Moradin!
Sosyal ağlarda paylaş

dorukcan yaş kaç ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi harbi Galatasaray'ın başarılı olabileceğine inanan var mı? Şunu söylüyorum Hasan Şaş , Necati , Mondragon ,Iliç şu 4 ü bir sakatlansa yerine koyacak başka oyuncunuz yok çoookk zor çoooook avrupada başarı.[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hell_Angel, 14 Ağustos 2005 19:44 tarihinde demiş ki:
Harbi harbi Galatasaray'ın başarılı olabileceğine inanan var mı? Şunu söylüyorum Hasan Şaş , Necati , Mondragon ,Iliç şu 4 ü bir sakatlansa yerine koyacak başka oyuncunuz yok çoookk zor çoooook avrupada başarı.

var madem öle fenerbahce de anelka alex apiyah mıdır nedir ona parasını varme bakalım ne kadar kalıyo fb de herşeyleri para onların[signature][hline]Tupac Shakur: 1989-1996
ThuG_Life
WEST SIDE IS THE BEST

delikanlı adam renkli takım tutmaz

www.2pac.com
www.bjk.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...