Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bosslar bana kaldı. (Priest)

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Edit = SQ yuda almıştım ama aptal gibi copy paste makrosu yaptım ve resim gitti :(

[spo1=Priest atilla kesiyor.][/spo][signature][hline]Level 62 priest full item (Beramus)
61 yada 62 level assasianla takas etcem Pm atabilirsiniz.
Eğer assasian 62 level olursa priestin yanında 55 level roguede promosyon olarak vereceğim. BU TAKAS SADECE ANKARA İÇİNDİR.

[Bu mesaj Densiz tarafından 16 Ağustos 2005 06:47 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

pardon sq yazacaktım düzelttim.

Bende diyorum nasıl hq keserim :D[signature][hline]Level 62 priest full item (Beramus)
Eğer assasian 62 level olursa priestin yanında 55 level roguede promosyon olarak vereceğim. BU TAKAS SADECE ANKARA İÇİNDİR.
Sosyal ağlarda paylaş

bp nasıl keser inanmıyorum valla çünkü sq benim chitin +7 li assiana 800falan vuruyor massive siz massivele olsun 600 bp de defence 100-150 300 ac kullansa 400 imkansız çok seri vuruyor[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdilerde şunu düşünüyorum. Burialın koyduğu talos kesme videosunda adamlar slide atıyodu. Acaba tank yaparak 1 complete healer 7 meele ile kimse yatmadan kesilebilinir mi?(o nası kelime oldu öyle yav). Denemek lazım :D.[signature][hline]Nicki değiştirdim.
Eski Armas2 yim. Diezde charım Armas2 ama şu an kullanmıyorum. Yakında geri dönücem.
Sosyal ağlarda paylaş

Solo nerden çıktı ?

Birisi solo atilla kesiyorum demiş sizde solo sq ya getirmişsiniz işi. Anlaşıpmı yapıyosunuz :D

massive ile sq kesiliyor. (Son %15 de ks yedik daha kolay kestik biraz kasmadı değil .. )[signature][hline]Level 62 priest full item (Beramus)

[Bu mesaj Densiz tarafından 16 Ağustos 2005 15:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bp ikisinide kesebilir healer ile ben bile bu lvlımda şu bossları kendi başıma pot kullanarak alıorum: DT,Antares,Kekurikeka... :D , belki bunlar tam boss sayılmaz ama bunlarıda kesiom : Bach, Bishop, Lupus, Lycaon, Lobo, Bone Collector...
Bunlarıda healer ile kesebiliorum : SQ, HQ, Samma, DF (buna 960yetio ), Shaula...
:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Densiz, 16 Ağustos 2005 15:01 tarihinde demiş ki:
Solo nerden çıktı ?

Birisi solo atilla kesiyorum demiş sizde solo sq ya getirmişsiniz işi. Anlaşıpmı yapıyosunuz :D

massive ile sq kesiliyor. (Son %15 de ks yedik daha kolay kestik biraz kasmadı değil .. )

Herkez okadar sallıyorki bu aralar her şeye yalan gözüyle bakar oldum. :)

Nayse benim hatam solo falan demiyormuşun pardon.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...