Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trade hack hakkında.

CaNNi

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar mesela birisiyle trade yaptık. Ve adam trade hack kullanıyosa o andaki şifremizi mi öğreniyor ?

Yani trade yaptıktan sonra direkt şifremizi değiştirsek kurtulurmuyuz?[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: Costa
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

saol valla bilmiyoduk bende yanda oynarlı bir şekilde şifreyi çözüyo zanediyodum..(çokmu film seyrediyom ne!!:..:D)[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:Lift_Me_Up...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Benim duyduğum (ama sadece duyduğum daha kesin bir şey yok)

Trade sırasında bir program sayesinde senin ip karşı taraftan öğreniliyor ve sunucudan veri gönderir gibi senin bilgisayarına trojen (keyloger) yolluyormuş. Sende bir sonraki girişinde charın elden gidiyor.

Eğer böyleyse kendi makinenden dt yi yazıp şifreyi değiştirmek tam bir aptallık olur. Bilginize benim duyduğum budur.[signature][hline]Level 62 priest full item (Beramus)
61 yada 62 level assasianla takas etcem Pm atabilirsiniz.
Eğer assasian 62 level olursa priestin yanında 55 level roguede promosyon olarak vereceğim. BU TAKAS SADECE ANKARA İÇİNDİR.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Densiz, 15 Ağustos 2005 21:51 tarihinde demiş ki:Trade sırasında bir program sayesinde senin ip karşı taraftan öğreniliyor ve sunucudan veri gönderir gibi senin bilgisayarına trojen (keyloger) yolluyormuş.

Öyle bir programı yazacak kapasitede adam ko oynuyorsa onun kafasına çiçek böcek yani.
Hala mantıgım almıyor trade den hack olayına,başıma gelince öğrencem heralde anca.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 15 Ağustos 2005 22:06 tarihinde demiş ki:
said:
Densiz, 15 Ağustos 2005 21:51 tarihinde demiş ki:Trade sırasında bir program sayesinde senin ip karşı taraftan öğreniliyor ve sunucudan veri gönderir gibi senin bilgisayarına trojen (keyloger) yolluyormuş.

Öyle bir programı yazacak kapasitede adam ko oynuyorsa onun kafasına çiçek böcek yani.
Hala mantıgım almıyor trade den hack olayına,başıma gelince öğrencem heralde anca.

:D bak benim dediğim gibide olabilir karşıdaki adma trade açınca direk böle solda yeşil yeşil şifreler rakamlar oynayıp durcak ve 10 saniye sonra adamın şifreyi ve ıp'yi öğrenebilcen..güzel olur aslında:S....[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:Lift_Me_Up...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Kurtulma şansımız yok yani :( Anca trade almıcaz.

Peki bi ark demişti. Trade hack yediğinde işe olayı anlattı;

Birinden trade le mal almış. Biraz daha oynamış. Uzun süre yani. Sonra çıkmış oyundan ve ertesi sabah itemleri kaybolmuş. Bu da şifreyi öğrenebilceği hissini uyandırdı bende :) ( Heyt be ne kelime )

Edit: Olaya biraz daha ekşın ekledim.

[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: Costa
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)

[Bu mesaj CaNNi tarafından 15 Ağustos 2005 22:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim demek istediğim böyle bir hack olursa. İtemleriniz tradeden giderse dt yi kendi makinenizden girerek şifre değiştirmeyin.[signature][hline]Level 62 priest full item (Beramus)
61 yada 62 level assasianla takas etcem Pm atabilirsiniz.
Eğer assasian 62 level olursa priestin yanında 55 level roguede promosyon olarak vereceğim. BU TAKAS SADECE ANKARA İÇİNDİR.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...