Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server ve karakter seçimi

Gothic_Angel

Öne çıkan mesajlar

Beramustaki level51 assassin charımı bırakmış bulunuyorum...
Şimdi en baştan (level 1de gold premium alıcam) bir karakter kasmak istiyorum..
Server olarak itemlerin çok pahalı olmadığı mesela bir Rouge chitinin 20m olmadığı bir server...
Karakter olarak kararsızım ilerde tek başıma para kazanmakta istiyorum..Gönlüm Assassin den yana fakat mage aklımı çelmiyor değil doğrusu...
Premium alıp erken levellerde (1500+ 300+ buff,ac scrolleri alıp ucuza satarak) setimi tamamlamayı umuyorum...
Şimdi fikirlerinizi bekliyorum..

PS: Anlaşılmıyorsa yazım affola uykum var feci...[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

diez veya cyper...çünkü ares ,xgenon ve bramsuta oynanmaz...[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:Lift_Me_Up...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 1'de gold premium alamıyorsun diye hatırlıyorum, yanılmıyorsam 50-55 lvl dan sonra premium veriyorlar. Yani en azından ben öyle hatırlıyorum...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

diezde full +1 chitin lvl 46 %60 voker warrior var
elinde +3 bardish
+5/50 bill
+3 philum
+4/6 Hp plate shield var zaten ..Warriorun gücünü gördüm =) gold alıp kasıcam ehheh[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

el morad rouge um
oyunda bana pm atın patidenim die gelin kastıraım :)
nick Lexius [signature][hline]Ucanadamla msn sohbeti:
boğaç (seçilmiş kişi):
kadın olmak ister miydin
Lexius || Alkoliğim ben...:
hastır lan

[Bu mesaj Lexius tarafından 15 Ağustos 2005 16:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 14 Ağustos 2005 02:29 tarihinde demiş ki:
Beramustaki level51 assassin charımı bırakmış bulunuyorum...
Şimdi en baştan (level 1de gold premium alıcam) bir karakter kasmak istiyorum..
Server olarak itemlerin çok pahalı olmadığı mesela bir Rouge chitinin 20m olmadığı bir server...
Karakter olarak kararsızım ilerde tek başıma para kazanmakta istiyorum..Gönlüm Assassin den yana fakat mage aklımı çelmiyor değil doğrusu...
Premium alıp erken levellerde (1500+ 300+ buff,ac scrolleri alıp ucuza satarak) setimi tamamlamayı umuyorum...
Şimdi fikirlerinizi bekliyorum..

PS: Anlaşılmıyorsa yazım affola uykum var feci...

Premi herhangi bir lvl. da alabilirsin. Ama düşük lvl. larda Knight Cash doldurup çok sayıda buff ve ac falan alıp satarsan kesin ban yersin.
CC freud olarak algılıyorlar direk banlıyorlar.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ben de cypherda oynuordum fkt araya bikaç iş girince 11-12 kadar oynayamadım 42 archer war np itemler fln fena sayılmas ztn 6-7 gun kadar oynadım soora bırakmak zorunda kaldım. birlikte lvl kasabiliris ama tekrar bırakmak zorunda kalacaım için(okul lise-3) oynayamayacaım .isteyen bi arkadaş olursa charı verebilirm.herhangi bi sorun cıkacaını sanmıyorum cunku daha once bicok char werdim.ilgilenen varsa msj atsın yeter

[Bu mesaj Myser tarafından 15 Ağustos 2005 20:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...