Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divine Divinity

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Varmıdır oynayan bilmem ama artifact nezaman yapılıyo ben black ringdeyim artifactı yapmadım heralde oyun burda bitiyo artifactı göremiycekmiyim. Buarada ilk defa oynuyorum warriorla normalde başta acaip kastı çünkü 13üncü levela kadar skilleri biriktirdim sonra bi bastım gerisi parmak egzersizi gibi oldu heh tavsiye skiller : Restoration, Alchemy, Lead Limbs(vızır vızır hoplayan implerde çok işe yarıyo:))

Buarada bütün resistancelar tavana vurdu (itemlarda baya şanslıydım) fire en yularda 87mi ne son bölümde bütün yaratıklar fire atıyo bşacl ring magelerinden birine gidene kadar sadece 10 hp kaybettim :)) Heh ama gittiğim adam sürekli invisibility çekip altımdan bişeyler çıkarıyo öldürene kadar canım çıktı sinir oldum.[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Orada black ring üyelerini öldüreceksin.Hepsinin bir tane adası var.Bataklığı geçmek için orada bir dragon olacak o sana divine büyüsü öğretip hayalet olmayı öğretecek.Orayı geçtikten sonra Chaos lord u diriltiyorlar.Onu öldüreceksin oyun zart diye bitecek.Sonunu güzel yapamamışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe ben herşeyi salladım valla elime geçenle gittim ikisini öldürdüm pazartesi dönünce geri kalanlarıda öldürcemde dragon armor setde heralde almak için çok geç :) Ha buarada warriorla çok kolay oluyo bu oyun onu farkettim heh zaten 2300 lb taşıyosam bunun 1500 lbye yakını potion olunca ölümsüz oluyorum :) adamlar zaten bide pause koymuş hehe[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada frostlu bi silahla oyun acaip kolay oluyo ya elime bi balta geçtiydide kullanıyım dedim her vurdumda adam 5 sn donuyo oyunun suyu çıkıyo diye attım zaten kılıç kullanıyodum heh[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Conlan, 04 July 2003 22:20 tarihinde demiş ki:
Ben o oyunu hevesle aldım, yani sizi bilmem ben o kadar özenti, o kadar berbat bir oyun görmedim bu sıralar.
Diablo 2 bile daha güzel.

Peki berbat olmasının nedeni nedir? Ayrıca çıkan her yeni oyun kendi kategorsinde daha önce çıkan oyunlardan esinlenerek yapılır. Yani Diablo çıktı diye onun sistemiyle çalışan başka bi oyun çıkartamazlar anlamına gelmez bu. Larian Studios o sistemden yararlanarak diablodan çok daha interaktif ve bence çok daha güzel bi oyun yapmış. Ben Diabloyı azda olsa sevicek birinin bu oyunu sevmemesi için hiç bi neden görmüyorum.[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer tabi daha ilk şehirden çıkmadıysan bunu demen normal çünkü ilerki bölümlerde seni gerçek hayata atınca çok zorlanıyosun o baştaki 4 katlık catacombs level atlaman için :) Başta sadece hack'n'slash tarzı ama o şehirden çıktıktan sonra gerisi çok güzel[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun güzelde hemen her boss karakterin, sonuncusuda dahil, freeze veya cage yemesi çok kolay yapıyor oyunu.. Birde ressurrect varki evlere şenlik. Oyunu bitirdiğimde yanımda 4 dragonrider vardı.. Son boss 30sn fln bile sürmedi..
İnsane skeleton denilen undeadler bile daha zor bosslardan

[Bu mesaj Ozan tarafından 04 July 2003 23:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet freeze oyunun suyunu çıkaran şeylerden biri onun için fırsatım olsada kullanmadım[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

POtion sistemide diablo I deki gibi olduğu için ve alchemy gibi bir skill olduğu için 1500 lblik potion koleksiyonu ilede oyun baya kolay oluyo :p[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

denemedim ama senin hatrına dönünce istanbula bi bakarım daha oyun bitmesine var :)[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 04 July 2003 11:03 tarihinde demiş ki:
Bitirince hayal kırıklığına uğrucaksın , çünkü o kadar oynadıkdan sonra demo falan yok direk bitiyor.

Bunun dışında oynayalı çok oldu artifact ne zaman yapılıyodu unuttum. :=)

Sanırım bir yerde yanlışlık yaparsan video çıkmıyor. Bir yabancı forumda okumuştum bunu. bug gibi birşey , doğru şeyleri yaparsan video var sonunda
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
high res'i mi cıkmıs? guzel ne kelime, hayatımda oynadıgım en harbi rpg'lerden biriydi bu oyun. patch yap yalnız, kritik buglar var oyunu bastan oynamana sebep olabilecek. bi de eger walkthrough'a bakacak olursan, gizli bir bolum var oyunu yapanların yer aldıgı. orayı mutlaka gor :)
ha bi de genelev var ona da bolca ugra eahudsfs.
ben de oynicam ya cok canım cekti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...