Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warior ile dm kesmek...

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

ark lar ben diezde 13 14 yani 2 haftada 58 oldum 3-4 güne kadar 60 olurum ben bişey sorucam.ben 60 olunca cz de dm kesmek istiyorum sırf dm kesmek için warior açtım ben asıl sorum dm kesmek için en az hangi itemlar gerek yani 2 tane 1920 healerım var cafede hazır item olarak pek zorlanmadan kesebilmem için neler gerekir. +7 glave set +6 +7 karışık str bonuslu chitinler takılarında hepsi +7 str olsa sizce kesebilirmiyim kesemezsem daha neler gerekir.

Şimdiden teşekkürler...[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 0
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff
Class : Mage
-------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 7/0 :D
Level : 58
Açıklama : set chitin +3 :)
Class : Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

bana kesersin gibi geliyo. torment, massive fln varsa priestlardan birinde işin kolay. tabii bunu warrior kullanmamış ve hayatında dm kesmemiş (tank yaparak) biri söylüyor[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

benim içinde ilk olucak bakalım :)[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 0
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff
Class : Mage
-------------------------
Name : TrueBanana
Np : 7/0 :D
Level : 58
Açıklama : set chitin +3 :)
Class : Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

hımm
aslında 62 olsan daha iyi olur du ama +9 itemler bulmaya bak takıları yani ama biraz zorlanarakta olsa kesersin
yanına bi tane rogue al o önemli drain iiçin.[signature][hline]Diğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Findor The BlackGuard
Nick : Ersen11
Clan : CarNage
Level : 6x
Kasar : Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

dm için warıor mantıksız bence dm için en kolayı archer dır bence cok kolay oluor zorlanmıom[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

ben elımde 8 chitin bow ıle ustum 2 parca 7 shell gerısı 7 chıtınken 2 healer ıle almıstım eslantta takılar full 9 dex tı unutmıım yaklasık 3 4 tne almıstık zevk içindı aten ıtem için olsa cz de keserdık sadece cok bılmıs warıorlr ben kesemedım sen nah kesersın demıstı ınat ıın denemıstım ve zor olmamıstı onlarda yanda ızlerken sebelek gıbı kalmıslardı sorra da kakalak gıbı yapısmıslardı :)[signature][hline]Nick: _TRibula_
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

Duffer varmıydı?
Kesildiğini biliyomda şimdi benim char züğürt. Oyuna geri dönmeme az kaldı. dönünce charımı 60 yapacam önce. Skill değişp okçu olayım diyom. Kolay item kasıp para kazanmam lazım. İyi eşyalar yok yani bende takılar falanda dandik. +6 set
+6-7 karışımı dex takılar +6 ib ile dm kesmem çok zor o zaman.
???
Darkstone kolay kesermi yukarıda sölediğim okçu?[signature][hline]Nicki değiştirdim.
Eski Armas2 yim. Diezde charım Armas2 ama şu an kullanmıyorum. Yakında geri dönücem.
Sosyal ağlarda paylaş

En kolay ve en küçük partiyle kesme yöntemi.

2 full MP paper 62+(ice 2 skill)
1 full HP (tank) warrior 60+
1 full heal priest

20-30 saniye arasında alırsınız

Ps. Mageler devamlı dmg özelliği olan spell leri kullanmıyacak.(impact gibi)[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:66xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReTro, 14 Ağustos 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
blackbox mageler DM vurduğu zaman DM magelere doğru haraket ediyor ve wariorda DM doğru devam edince,priestin heal mesafesinden çıkıyor ve tak yatıyor ya 3 mage beraber yada 1 warior 1 62 lvl priest kesicek

mageler DOT'a neden olan herhangi bir skill kullanirlarsa oyle olur tabi.. %90 ihtimalle de yatar boyleleri. yoksa olmaz oyle bir sey.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

yaw beyler simdi biraz patlatmak olacak ama bisi sormak istiyorum madem konu dm kesmek simdi ben ve bir swifter.(archer)
önce troll kestik sonra troll warrior sonra berserker sonrada gaza gelip captain kestim :) lvl 56 fire paper neyse ben dm kesebilirmiyim tek? captain biras sürdü ama kestim itemler +9 mp takılar , +6 mp set ve +9 wood staff(japkoda mümkün +9,+10) dm kesebilirmiyim ???? uzun sürmesi fln önemli deil maksatim exp kasmayi birakmis clanimi gazlamak ...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw dm basittir ya iki warrior, iki priest ; ya bi warrior, bi assasin, iki priest 30-40 saniyede kesersiniz.Yok ben iki kişi kescem derseniz o da olur ama biraz daha uzun surer daha cok pot harcarsınız ama itemları paylaşması kolay olur.Mage in kesmesi zor olur uzun surer ugrastırır ama nette dolaşan aoe dm videosunu hepiniz biliosunuz :)[signature][hline]Char:_FR_
Server: Beramus
Lvl: 57
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReTro, 14 Ağustos 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
blackbox mageler DM vurduğu zaman DM magelere doğru haraket ediyor ve wariorda DM doğru devam edince,priestin heal mesafesinden çıkıyor ve tak yatıyor ya 3 mage beraber yada 1 warior 1 62 lvl priest kesicek

Mageler arada chile atarsa yatmaz zaten chil atmazsanız sadece warrior değil tüm parti yatar.

DM, mage lere doğru yönelirse mageler atağı keser 3-4 saniye bekler okadar. Bu arada warrior' un full HP olması bu yüzden lazım herhangi bir aksaklıkta en az 2 hit alabilmeli.

Son olarak mageler absolute yada sweeping pot kullanmalı.(ben yaparken magic power scrollda kullanıyorum)

Ps. Bu söylediğim yöntemden daha hızlı yöntemler tabiki var. Ama en kolay toplanabilir parti genelde bu oluyor.[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:66xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim amacim kesip item toplamak degil zaten amacim kesip clana ule ben 56 lvlde kesiyorum siz ne ediyonuz ulemmm diyip gazlamak ardından clanca toplu halde kesmek :)
warrior sağlam olmalı dmnin altına girmesi için 5000 hp fln.. yeterli olacaktır 2 healerı oldumu ölmez ama ne kadar damage verir bir bilgim olmadıında kesip kesemeyeceğini söyleyemem
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben +6 raptor +6 full chittin full +9 str küpe yuzuk ve full str asılmış bir barbar arkadaş ile kestik ama bir tanesini kesmek için 10 dk uğraşıyoresun ya . debuff olduğpu halde damage vuramıyorsun hayvana . +7 glave ile çok zor :([signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

Slm o itemler şimdilik ii ama hatta bence çok ii ama dm kesmen için bi kere takılar +9olmak zorunda ve lvl 60ta kesmen tek priest ile çok zor ama zorlasan kesersin tabii bi de roguen olması lazım lvl 60ta yalnız kesemezsin rogue %10koyması lazım
Ben 61im +7/70harpoon +7/70deep scare ile tek priestle kesebiliorum snırım sende kesersin ama zorlanırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...