Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Agamaggan Realm Başlığı

Qui

Öne çıkan mesajlar

İmdat!

Bundan 1 ay öncesine kadar 3 tane lvl 20 civarlarında karakter yapmıştım. Serverdaki İspanyol popülasyonu çok canımı sıkıyordu. General'dan ispanyolca konuştukça azar yiyorlardı, yedikçe tekrar konuşup tekrar yiyorlardı..

1 ay zaman geçti, Warsong'da sıra olduğu için bir girip mage'im ne yapıyor bakayım dedim ve galiba Blizzard'a beni alın buradan mail'i atmak zorunda kalıcam. Artık general chat'te ingilizce konuşmak gibi bir zahmete kimse katlanmıyor, uyardığınızda da kimseden destek alamadığınız gibi çeşitli dalgalara maruz kalıyorsunuz. İnsanlara gidip "Wanna go for [21] sadaksd quest" gibi bişey dediğinizde "Es para Espanol Os tro mros" gibi bir cevap alıyorsunuz ve kaale almıyorlar.

Çok moralim bozuldu bunları görünce bugün. Alliance olarak oynayan varsa burada bir haber etsin bari, en azından 3-4 kişi olur beraber oynayabileceğim.

Obez (paladin), Lila (warlock), Abrakadabra (mage)[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW: Shab, Tauren Shaman of Warsong
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Burada sakın karakter açmayın!

Yukarıda yazdıklarıma bir ekleme yapmak istiyorum. Agamaggan'da karakter geçişi açıldığı zaman meğerse bütün yabancılar ispanyollara illet olduğundan bu geçişi yapmışlar. Dün kendimi bir ingilizce konuşan guild bulayım onla idare ederim dedim.. aman allahım... /Who ile ne kadar guild varsa konuştum tamamı İspanyol! Sonradan öğrendim bu geçiş davasını. Meğerse serverda bir avuç yabancıdan başka kimse kalmamış. %80'in üzerinde İspanyol popülasyonu var. İspanyollarda Avrupalı tabi ama İsveçliler nerede bunlar nerede.. Ruslar bile Warsong'da daha fazla İngilizce konuşuyordu!

Sonuç olarak 25'e kadar getirdiğin mage'i ve diğer 2 karakteri siliyorum. Başka yere geçicem.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW: Shab, Tauren Shaman of Warsong
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bu realme yeni başladım bir hafta önce, aslında anlatıldığı gibi ispanyollar baya bir kalabalık vede kafalarının dikine gidiyorlar. Ama şansıma herşey çok güzel işliyor.
Yeniydim ki 12. lvl da The Dark Ladys Gardians adında bir inglish guilde girdim. Şansıma herkez aynı lvl dı. Şu anda 21 lvl im en yüksek lvl lı adam 24. lvl. Hemen hemen her insatance ta birlikteyiz. Yardım severlik çok iyi durumda.
Yeni başlayan birisi deneyebilir ama uyarıyım benden başka türk yok, hatta horde ta hiç türk görmedim.
Guildin 3 kuralı var UNDEAD olmak, birbirine yardım etmek vede inglish konuşmak o kadar.
O kadar da kötü bir realm değil yaw yoksa ben mi çok şanslıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 ay oynadım burada (ara ara). lvl 25 mage, lvl 20 warlock ve lvl 20 paladin'i silecek kadar nefret ettim. Şimdi bunları Al'akir'de oynuyorum :)[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW:Narcosis[Burning Legion]Shab[Warsong]Prion[Skullcrusher]Abrakadabra[Al'Akir]Med[Al'Akir]Lila[Al'Akir]Crook[Al'Akir]Quiye[Emerald Dream]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben 25ten döndüğüm için o kadar mutluyumki.

Sildiğim gün yüksek lvl bir kaç kişi ile konuştum. Özellikle sordum daha ileri lvl'larda durum değişiyormu diye. Malum insanlar düşük iken garip bir şekilde daha nubi davranıyor. Konuştuğum lvl 60lar bile aynı şeyleri söylediler bana (ingilizce konuşan lvl 60 bulana kadar çatladım tabi hehe). Heycanımı maruz görün artık. Hakikaten çok bıktım Aggamagan'dan, uyarıyım dedim :D

[Bu mesaj Qui tarafından 20 Temmuz 2005 23:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ElitE GeyikleR diye bi guild var arkadaşım orda oynuyor Remorse, Hodgemadge, corellon, genjuri ya da satrina'ya whisp at alırlar guild'a... 25 tane fln türk var guild'da (alliance) bir iddiası olan bir guild degil sadece beraber takılma yardımlaşma vs. amaçlı. server kötü hakikaten ispanyollar deli ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...