Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en iyi 100 gitar solosu..

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Belli bi kitleye yönelik anket yapılıp sonuçları belirlenmiştir bana kalırsada gayet güzel belirlenmiş. Ha illa kabul edilcek diye bi husus yok boşa sinir yapmaya lüzum yok. Ayrıca bana görede smells like teen spirit in taş gibide solosu var gayet keyif alıyorum dinlerken ben kendi listemi yapsam belki üste koyarım ama bu sonuçta belli bi kitlenin yaptığı ortalama bi anket. isteyen beğenir isteyen beğenmez yani en iyi yüz bu diye bi husus yok
Sosyal ağlarda paylaş

daha kolpa olamaz ya..ötesi yok..zaten bunların top 100 guitarist olayı da efsaneydi[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

nirvana daki o bölüm solo değil de lead gitar gibi duruyor.
neyse bi de sinir yapmayın. mesela ben hiç sinir yapmadım. Micheal angelo, megadeth vs. yok diye. niye? takmıyorum çünkü. onlar kim de en iyi diyebilriler ki?meraktan bi baktım. çok güzel sololar var. ztn guitar world dergisinin editorleri hazırlamış galiba. onlara göre yani. bana göre değil. (dire straits i görünce sevindirik oldum orası ayrı :P)
Sosyal ağlarda paylaş

sadece bir tane john petrucci solosu yanında gereksiz 3 tane metallica ve 3 tane nirvana solosu nasıl duruyor bu listede anlamak mümkün değil[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...