Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anvil' e Bombalı Saldırı

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

Nedir derdi benle bu anvil denen dallamanın, sabahtan beri ne koysam 3 den 4 de nusla patlıyor. 5 parça rogue chitin, 2 warriordan sonra durdum. Durmasam bütün mal varlığımı yiyecek manyak.

Bugmıdır nedir anlamadım. Kimse bukadar şansız olamaz.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fortuna, 14 Ağustos 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
Dün bende rouge fp yi +3 ten 4 e geçerken yaktım

1 parça yansa gıkım çıkmaz ama 3 den 4' e 7 parça :(

Ps. Bu arada 15 tane gem'e 3 chitin 1 silver bar vurdu.
Şans perim benle dalga geçiyor galiba . :)[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lancelotdulac, 14 Ağustos 2005 18:33 tarihinde demiş ki:
Anvil'e yaklaşmaya bile korkuyorum ben, yaklaşsam herşeyim biter :))

Valla yaklaşmadan olmuyor, bizimkisi sevgi nefret ilişkisi :)

Normalde bu kadar hayırsız ve kaypak değil, bu gün tersinden kalkmış galiba. Yarında böyle giderse kesin terk edicem kahpeyi.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

Dayanamadım yeniden denedin 2 rogue chitin daha gitti. :(

Dahada garibi sadece rogue ve warrior chitinler 3 den 4 de NUS la yanıyor. +6 ya kadar NUS la sonra BUS la 3 tane +7 priest chitin yapdım. Aynı şekilde 1 tanede wizard+7.

Galiba rogue ve warrior chitinleri +1 de satmak :([signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

aaaa formda bu yazı cok dikkatimi cekti..cünkü 2 gecede 17 tane rouge chitin patlattım..hemde akıl almaz asamalarda..+3 lerde nusla yansı kimisi..kimisini nusla +5 e getirdim +6 ya busla patladı..dedim olmucalk böle +4 ten +5 e bus bastım gene patladı..kimsini +6 ya cıkardım % 95 ekleme ihtimali olan bleseed dex le patlattım..ki up manyağıyım ve % 90 basırılı sonuc alırım..olanlar ilginç..bu arada up yapmak için beklerken bişey dikkatimi cekti benden önce yapan adam tam 11 kez bişeyler yaktı..11 kez kırmızıyı hiç görmemiştim..
Sosyal ağlarda paylaş

Anvil kumar gibi yaa. Ne kadar nefret etsende uzaklaşamıyorsun. Zengini daha zengin fakiri daha fakir yapan bir şey. Nefrettttt.[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...