Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Win98 Startup disk (lutfen yardim)

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Ya biliorum garip bir şey diyecem ama bana acil derece win98startup disk lazım. Win XP yi formatlıycam. Acaba disketin içeriğindeki programları çekebileceğim bir site v.s var mı? Yada [email protected] adresine gönderebilecek. (ufff kendimi çok rezil hissettim)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

ehm,sen ba$ka bir$ey sormu$sun fakat ben ba$ka bir$ey diyecegim,lutfen kizma :)

eger win98 cd in orijinal yada orijinalden kopya ise cd den boot edip xp yi formatlamayi dene :)[hline]Leathas Level 34 Ranger(Excalibur)
Azmodai, 26 June 2003 08:48 tarihinde demiş ki:
6-7 yildir icinde bulundugum guzel varlik demiste, benide benden almis
Sosyal ağlarda paylaş

ne yazık ki orjinalden kopya değil. öyle olsaydı boot u bende yapardım :) neyse absolut çok çok çok teşekkürler bir hayat kurtardın da diyebiliriz. ya zaten paintball oynarken de böyleydin sen, oturdun mangalı yakdın benle birlikte bana boya topu bilem almıştın :). paladin ruhlu abimizsin sen bizim :) [şey sitedekilerden herhangi birini çeksem olur dimi?][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

[Bu mesaj Selamon tarafından 09 July 2003 15:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yazık ki NTFS. bu arada dediğin diğer disket nedir tam anlayamadım?[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...