Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Guns'n Roses (Yada Axl ve saz arkadaslari)

canjovi

Öne çıkan mesajlar

MR. Rose neolmus utandim , hele yanin daki o yeni gurublarda olan laf ettigim seylerden daha da abartmis KFC paketi kafasina koymus gitarist... Keske Axl bu ise GnR adinda yapmasaymis sahsen nediceyimi bilemiyorum.... bari hic yapmasaydi Guns'n roses akilarda eski guns'n roses kalsaydi
*Eski gun'n roses bir parca koyar*
Talk to me sofly , there is something in your eyes.........
not: hadi bakalim Bon jovi cok degisti ama en azinda hala ii ve bukadar madara degil[hline]Lance"Jovilen" Scheer - Neut. Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
o gitarist eğer yanlmıyosam buckethead,bayan,dünyadaki sayılı bayan virtüözlerden,micheal jacksonun gitaristiydi die biliyorum (mj fondaki sololara bakarsanız inceden sıkıdırlar)
ha tabi bu gn'r'ın axl ve dadaşlar 'a dönmüş olduunu değiştiremez,bide bahadır boysal mj abinin 83teki resmini koyup ne gzl abimizdin sen yazmıştı,aynısı axla denir şimdi,nası bi göbektir o[hline]yüce allahım noolurdu sanki etrafıma bi iki taneböyleveşu şekil insan serpiştireydin?
ayrıca:
Delanoresse, Avril Lavigne hakkında 01 Eylül 2002 22:59 tarihinde demiş ki:
her eve bi tane alip oksayip minciklayasi geliyo insanin.

Sosyal ağlarda paylaş

yok abi yok maymuna dönmüşler...
bide bi arktan duydum onun yalacısıyım slash "axl davayı sattı grubu toplıyıp geliyorum,ortamın ...na koyacaz" tarzı bi açıklama yapmış,dooruysa haydi halaya derim...[hline]yüce allahım noolurdu sanki etrafıma bi iki taneböyleveşu şekil insan serpiştireydin?
ayrıca:
Delanoresse, Avril Lavigne hakkında 01 Eylül 2002 22:59 tarihinde demiş ki:
her eve bi tane alip oksayip minciklayasi geliyo insanin.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...