Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silah Upgrade teknikleri püf noktaları

ahmetkb

Öne çıkan mesajlar

said:
ahmetkb, 13 Ağustos 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
Merhaba
Silah Upgrade teknikleri püf noktaları hakkında bilgi verirmisiniz.
Mesela benım duydugum bır sey.
Gorevlerı yerıne getırırsen uprade yapma sansın artıyormus dogrumudur.
tesekkurler

Burda olacakdı bi bak istersen [signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

En Sağlamı Bir Sürü İtemi Ayn ıanda Denemektir yani diyelimki wizard +7 yapıcaz önce 10 tane wiz+6 yaparız.

ardından hepsine bus basarız.

en az 2-3 tanesi +7 olur.

bu şekilde ama cleaver shrd dersen tirinadan başka bişi bilmem onlarıda upgrade etmeye kalkmam yanarlarsa kötü olur çünkü[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

Accountların Hacklenmesinden Korunmanın Birkaç Yolu...
Sosyal ağlarda paylaş

Nus değil aga bus kullanacan :-)

wizard+6 başı maliyet:3.75m(Nusx5=1.25m+bus 2.5m=3.5m)

10 wizard+6=37,5m

2 tane +7 wizard=35+35=70m(Beramustaki en düşük fiyat 35m wiz+7 için)

30m kâr[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

[Bu mesaj Fortuna tarafından 13 Ağustos 2005 19:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fortuna, 13 Ağustos 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
Nus değil aga bus kullanacan :-)

wizard+6 başı maliyet:3.75m(Nusx5=1.25m+bus 2.5m=3.5m)

10 wizard+6=37,5m

2 tane +7 wizard=35+35=70m(Beramustaki en düşük fiyat 35m wiz+7 için)

30m kâr

1-sen damge eklemiyomusun öle kendi kendie staf elemtal flnmı basıyo_?
2-sen hiç patlatmıyomusun_?[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:Lift_Me_Up...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Açıkçası Çok Az Patlatıyorum arada bir oda +5 e geçerken +6 ya değil :-)

Elementali Sonunda Basabilirsiniz +6 ya elemental basıp öyle upgrade mi edeyim?

2 tane wiz +7 yi böyle yaparsan, (ki 1 tane çıksa yaklaşık olarak maliyet kadar ediyor.) 28m kar orası doğru çünkü 3.5m elemental in maliyeti 3.5x2=7m element maliyeti olur.

Bu arada en kötü ihtimal 2 tane olur.3 Tanede olabilir. Ama Belkide 1 tane olur.1 tane olursa maliyete yakın bir miktarı kurtarırsın.2 tane olursa 28m kar 3 tane olursa 63m kâr olur.

wiz+7 ye zaten elemen basınca yakmak gibi bi olsalık vermiyorum çünkü %95 olan bir scrool basıyorsunuz.

Patlama Olsalığı Var Ama +6 Yapmak Çok Kolay Yani Genelde Patlamaz Ama Patlarsa Yeni Bir Tane Yapabilirsiniz.Sadece 3.75m tutar ve kardan düşersek 24.25m para kalır.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

[Bu mesaj Fortuna tarafından 13 Ağustos 2005 19:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sorucaklarımı tam korne sormu$ heh.bu arada cleaver upg eden ark; ben nusla +6 dedım.fortuna nın ılk yazdıgında +6 ya kdr sadece nus kullanıyormu$ gıbı yazmı$ta o yuzden.ona bakarsan ben 6 tane +1 sb den 5 tane +5 sb yapıyorum nusla yanı.benım demek ıstedıgım nokta +6 ya kdr nasıl nus basıyorsun sadece dıyeydı fortuna ya.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asiiiiiiiii, 13 Ağustos 2005 19:14 tarihinde demiş ki:
cleaver kolay oluo up
ass actım ona aldım 3 tane +1 buldum aldım hepsini 3 unude +4 e nus
5,6 bus 3 ude patlamadı dex yetince +7 denicem

sen bana ogün wizard yap 10 taneden 3 tanesi +7 olur diyen adamsan hiç konuşma en iisi. 20 tane stafftan 1 tanesi bile +6 olmadı ulan.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Aga nasıl yaptın bak yöntemi anlattım yukarıda detaylı

Bu Şekilde Neredeyse Kesinlikle Bir +7 olur.

Tabii benim hesaplı yöntemim ile

*!Kendisiyle Övünür*

[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

[Bu mesaj Fortuna tarafından 13 Ağustos 2005 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler yok püfüydü yok ipucuydu boştan yere uğraşmayın. ben kaç kere denedim bu işe bir ayımı harcayıp tum web alemini araştırdım yok öyle bişi. bas şansın varsa yapar şansıon yoksa yapmaz cosss die yakar bi güzel :D süt den dili yanan yoğurdu üfleyerek yermiş derler bende onlardanım işte . balığına bir kez +8 viper yaptım trinasız mrinasız . sonra yakmadığım şey kalmadı walla tamamen şans[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

herkes dio forumlarda çok sertsin ama dayanamıyorum kardeşim yok +6 10 tane basacanda yok şeyde boş iş bunlar birkaç taktik var anlatayim
kural_1: bütün itemler(uniqe hariç)+3e kadar nusla patlama ihtimali sıfırdır
kural_2:cusla 2 defa üstüste item patlatırsan 3.ye bastığın item tutar ama up yada busla basman lazım(+8 için geçrli değil)
kural_3:maradonda toplam 4 tane magic anvil vardır yerlerini siz bulun ben 3. basoyırum 3. çok şanslı
kural_4:upgrade sakin bir ortamda basılır araya başkaları girerse iteminiz patlar
kural_5:herkesin deiği gibi upgrade server 2 de değil 1 de basılır daha şanslı oluo:D ve gece basmak daha yararlıdır
kural_6:bu yöntemlerle kıyafetler +5e net silahlarda +6 ya net basılır.
kural_6: rogue itemleri çabuk patlar dikkatli olmak lazımdır(özellikle bowlar)
kural_7:up basarken yakılacak item asla kıyayet değil silah olmalıdır(dirk mesela)(bikeresinde +7 dirk yapmıştım:D)
kural_8:up işi profosyonelleşene kadar item ve para kaybettiren bi iştir sermayenizi bol tutun
kural_9:yok
bu yöntemle +6 chitinleri basıp basıp satabilirsiniz çok iyi gelir getirio arkadaşlar seretliğim içinde k.bakmayın soyumda asker var:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yamakasi_, 14 Ağustos 2005 00:36 tarihinde demiş ki:
kural_3:maradonda toplam 4 tane magic anvil vardır yerlerini siz bulun ben 3. basoyırum 3. çok şanslı

yerlerini buldukta nasıl açıcaz bu anvilleri?[signature][hline]Shakkil / LvL 61 / Elemental Lord / BiatchKnightS / Ares

[Bu mesaj Shakkil tarafından 14 Ağustos 2005 00:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lan olum ipucu mipucu yok. sıralama yok. püf noktası yok . anlatamadım heralde. yaktığımız silahın haddi hesabı yok tum puf noktalarını buldum denedim hepside trina ile cossssss diye yaktı . varsa şansın yaparsın o kadar. yoksa yok . boştan yere ipucu mipucu uğraşmayın.[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

Burial gelmişin esiyon yine...:D dediğin gibi hurafelik %100 die bişey yok busla bile +4-+5yaparken patlatabliyon...[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:Lift_Me_Up...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...