Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para kazanma yolları...

Dowai

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bildiğiniz gibi farklı farming yöntemleri mevcut bunlardan bildiklerinizi yazarsanız en azından oyun içinde kendimize yardım etmiş oluruz amerikalılar koreliler kendilerina yardım etmek için her türlü sırlarını veriyorlar biz bön bön bakıyoruz ? droknars runner ve grifon farm dışında bildiğiniz para kazanma yöntemleri varmı mesela black dye nerden çıkar ? yada para eden itemlar nelerdir ? ectoplasm ile black dye biliyorum tabiki bazı golden itemlarda var ve bunların fiyatı ne aralıktadır bilenler varsa çok memnun olurum... mesela şu anda ben %15 while in a stance dmg %10 ebon max damage long bow kullanmaktayım bunun fiyatı ne dir ? gibin gibin bişi işte ...[signature][hline]Kalicus Darkhope R/Mo fakat R/Me olucak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dowai, 13 Ağustos 2005 11:23 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar bildiğiniz gibi farklı farming yöntemleri mevcut bunlardan bildiklerinizi yazarsanız en azından oyun içinde kendimize yardım etmiş oluruz amerikalılar koreliler kendilerina yardım etmek için her türlü sırlarını veriyorlar biz bön bön bakıyoruz ? droknars runner ve grifon farm dışında bildiğiniz para kazanma yöntemleri varmı mesela black dye nerden çıkar ? yada para eden itemlar nelerdir ? ectoplasm ile black dye biliyorum tabiki bazı golden itemlarda var ve bunların fiyatı ne aralıktadır bilenler varsa çok memnun olurum... mesela şu anda ben %15 while in a stance dmg %10 ebon max damage long bow kullanmaktayım bunun fiyatı ne dir ? gibin gibin bişi işte ...

bak en iyi farming port sledgede yapilir bana superior rune düstü fiyati 95k ve ben 70k ya satim anlatabildim mi? :)

[Bu mesaj SUHIOR tarafından 13 Ağustos 2005 18:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...