Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acil yardim arkadasLar Yetkililer pls yardim

serser

Öne çıkan mesajlar

Bu paranın tam limiti nedir ?

Ben 1 milyarı aşarsa diye biliyordum. O yüzden merchant a tek item koyuyorum.[signature][hline]Server = Beramus
Level = 62
Irk = Orc
Isim = Mormegil
Cinsiyet = Bayan
Medeni durumu = Bekar
Saç rengi = Beyaz .....
-----------------
MS +7/70 aranıyor, int e dönecek ve ms sahibi priest tercihdir.
Sosyal ağlarda paylaş

bi arkadaşın 4-5 tane goldbar getiricek onları vendora satıcaksın başka bi fikir gelmiyo aklıma. bildigim bi mevzu olmadıgı için duyum olarak söyledim ztn olayı önceki msgımda.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

inş herhangi bi çözüm yolu vardir ki yoksa bile böle sacma bişe olmasi imkansiz ki nasi olcak yane öle bişe anlamıorum ben pazar 2 milyardan küsür item koyuyorum 2 milyari gectikten sora gidior para ki şayet bunun bi uyarisi var ise eger böle bişe uyarilior ise bunu bilmedigim icin tüm param ve charim gitcekmi??????????????
Sosyal ağlarda paylaş

düşer çıkmaz. dedigim gibi denersen maximum 4-5 gold gider geri gelme imkanı var. denemezsen 2 milyar gitmiş oluyo zaten daha beter bi durumda olamazsın. -2 milyar diye bi topic vardı orda yazıyordu bu olay. 1.8milyarmış limiti. 1.799 yapınca normale dönüyor diyolar. denemek yada denememek sana kalıyor. premium yoksa zaten gmlerde düzeltmez onun için tek bu seçenek kalıyor geriye.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

bu saatte cevap verebilicek birisi olsa zaten cevap verirdi.
şu saat için geçerli olarak 2 seçenegin var seninde saydıgın gibi.

1- bunu denemek
2- sabahı bekleyip daha ii bi cevap almaya çalışmak.

seçimi yapmak sana kalıyo, acelen yoksa bekle derim.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

Benim oyundan tanıdığım bi arkadaş vardı orc oldu göreşemiyorus sanırım +8 chitin bow u sattıkdan sonra :D
parası negatif olmuştu oda bekliyodu öyle maradon gm halletti sorunu sanırım[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / :( yokki
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım bak şimid yasadım anlatıım charınustunde tasayabıleceğin ax para 2.1b dır
eğer sen 2.100.000.001 alırsan para eksıye duser yanı 2.000.000.099 olur

bug dan dolayıdır cozumu nu bılmem ama bu sekıld eoluor dun oldu bana da fakat 2 sn yede duzeldı yanı eksıyı gordum sorra duzeldı hmn gb alıp kodum ınn e yıne max 2.1b ıl egezdım

dıcen kı tezgahtan satıs 2.1b ı gecerse ne olur yalan olursun para yine - olur onun için tezgaha koyduğun ıtemın değerını hesapla tumu satılırsa dıe hesap yap o sekılde koy ben max 5 parcacıorum artık değerı 2.05b dan fazal olacak sekılde acmıorum sorun yasarsın ares de bı charın basına gelmıstı gnm ıle ırtıbata gecıp duzeltmıstı vampire_noir adı ıstersen gorus nası oldu onu bılmem[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...