Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EVt areneda 330 damage ve tek vuruşta

pot

Öne çıkan mesajlar

Superior Rune of Air + Glyph of Elemental Power + Staff Mod with +1 Air Magic + max Air Magic attribute. +1 Air Magic Bonus from the Staff, + air magic of 18 oluyor, sıradan bir armoura Lightning Orb la 330 hatta daha fazla damge tek vurusda veriliyor
elementler hakkaten areneda bile çok güclendi bu aralar burada çok eleştirildiğim için bir çok yöntemi yazmiyorum kendime sakliyorum aslinda çok fazla yazılacak pve ve pvp ipaylasılacak çok sey var ama darksaga tarafından o akdar asılandımki zevkim kalmadı oyunda bile kendi guildimdekinler benlen alay ediyor nerdeyse sen o level 18 deilmisin misiion almadıklari diye :)
neye elementler için armour peneretadion çok önmeli pvp de bu yüzden mutlaka areneda air gidin herhalde bu bilgi bile size çok şey kazandırır ama sanırım elementleri ksııtlıyacaklar çunki su an nasıl kullanacagınızı bilirseniz inanılmaz damage yapıyorlar herkesin hemen hemen fire a gitiiğini tahmin ediyorum ama rakamlara bakmayin rakiplerinize toplu oalrak 10 saniyerlik körlük vwerdiğinizi düşünün heal yapamayan monkları
o zirhalariyla damge alan sasıran savascılari chain lightiningle hem savascıya damage verirken onu heal eden monku nasıl rahatsız ettiğinize
Gale + Orb kullanarak rakipinizi knock down yapabilir her 5 saniyede chage olan orb u kullanabilirsiniz
pvp de basarılı olmak isterseniz
anti tank
anti caster
healer
protector
debuffer
bu 5 liden birisi olmaya karar verin ve ben buyum diyin stratejinizi ona göre kurun takımınızı ona göre bulun yoksa bunlardan 2 sini bile yapmaya kalsanız herzaman kaybedenler tarafında olacaksınızdır
Sosyal ağlarda paylaş

Spikerları zaten biliyorlar.Spike gruplarının başarısı da bu yüksek damage'ı count down yaparak ve tek target vererek oluşmuştur.Ama bunun yanında Smiterlar var.Smiterlar anti-spike grp dur.Ranger grupları da vardır.Rangerlar da anti-smite ve anti-spike dır.

Count olayı nedir? Caller target verdikten sonra TS serverında mikrofonla, "Orb, 3,2, 1" diye sayar herkes 1 de orb a basar ve BAM.Target öldü.Bunu tekrar tekrar yaparak düşman grubu parçalarlar.Ayrıca o glyp olayı fazla kullanışlı değil.Gale güzel ama ,Glyph'i her spellden önce yaparsan çok zaman kaybedersin.Glyph kullandığın yerlerde lightning surge, chain lightning ve lightning strike kullanırsan daha fazla damage verirsin.Energyden şikayetin olursa da Superior Energy Storage rune'u alırsın ve al sana canavar gibi bi spiker:)[signature][hline]"Ciddi ol sinirlendirme beni"
Sosyal ağlarda paylaş

Elite Team Kindred (american guild)

1 haftada 1100lü ranklerden 130a geldik.Takım oyunu her zaman kazanır.Ama Dark Saga'ya geçeceğim vatandaşlarımla oynamanın en iyisi olduğunu düşünüyorum.Ranki ikinci plana aldım...TSde türkçe konuşmak istiyorum.

[signature][hline]"Ciddi ol sinirlendirme beni"

[Bu mesaj KahnX tarafından 01 Ağustos 2005 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm vent mi team mi kullanıyorsunuz ?
kac kişisiniz ?
amerika severindamisiniz ?
eğer ordaysanız lag durumu avrupaya göre nasıl gece orda daha fazla lag oluyormu ?
sonraki sorum malum yer varmi ? :)

[Bu mesaj pot tarafından 01 Ağustos 2005 13:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Vent kullanıyoruz.Ama mikrofon illaki olmalı ingilizcen de iyi olmalı.Bence Dark Saga'da güzel bi Spike grubu kurup her gün en az 20 GvG yapıp rank kasalım.Grup liderliği çok iyi yapabilirim Spike grubuna.İsterseniz her gün yeni buildler dener kasarız hep beraber.[signature][hline]"Ciddi ol sinirlendirme beni"
Sosyal ağlarda paylaş

ben spike team anlayisina katilmiyorum acikcasi khanx...seninle TS dede konustuk bu konuyu aslinda :) Mantra Of Lightning'i olan 2 mesmer cok rahat dagitiyor spiker grubu.Tabii ilk hedef olmaktan kurtulabilirse ki genelde monklari hedef aliyorlar :) ben genelde karma gruplarin hedefe daha kolay varabilecegi kanısındayim.Sadece taktik anlaminda ranger build'i asmakta zorlaniyorum kafamda..ki ranger build sdece hoh ta iş yapiyor.

bence;
1 prot
1 heal
2 mesmer
1 tank
2 ele
1 summon necro/ranger
ideal grup.

aslinda 6 summon necro 2 monk gibi sapıkca fantezilerimde var :) yada 8 kisi beast mastery :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
İyide şimdi o buildin de antisi var.X, Yyi yener, Y, Z yi yener tarzında.Yani önemli olan bi group buildini iyi oynayabilmek.Her build başarıya ulaşabilir.Ardarda HoH kazanan Smiter grp da var,prot ve warrior grp da var,ranger grp da var,spiker grp da var..Takım oyunu targete dalmak vs gibi şeyler ve taktikler önemli olan.Buildin çook aşırı bi farkı yok.[signature][hline]Uchiha Itachi & Nara Shikamaru
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...