Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

google adsense ile AYDA 14 bin 320 dolar kazanmak

karakedi

Öne çıkan mesajlar

bunu KoC veya onun tarzı MMOlardaki tıklama ve recruit olayına benzetirsek gerçekten iyi bi arkadaş ortamı ve birlikle beraber herkes evine IP olayını çözebilecek bi program koyar her akşam basarız 3 saat boyunca clicki ertesi günü herkes parayı paylaşır.[signature][hline]Uchiha Itachi & Nara Shikamaru
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KahnX, 12 Ağustos 2005 20:35 tarihinde demiş ki:
bunu KoC veya onun tarzı MMOlardaki tıklama ve recruit olayına benzetirsek gerçekten iyi bi arkadaş ortamı ve birlikle beraber herkes evine IP olayını çözebilecek bi program koyar her akşam basarız 3 saat boyunca clicki ertesi günü herkes parayı paylaşır.
öyle olmuyor işte .. heh .. google işi sıkı tutuyor. uyanıklık yapmasan bile çat diye atabiliyorlar invalid click diye. hatta sana gıcığı olan tipler program çalıştırıyor yine sen atılıyorsun. o kadar kolay değil yani ...[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ama 10 tane ayrı IP tıklamış nerden anlıycaklar anlamıyorum ki.Nerden belli olacak yani.İmkanı yok iddaya bile girerim.

Yannız hakkaten googleın altta verdiği linkler bazen çok ilgi çekici olabiliyor.Girmeden edemiyosun.Tıklayasın geliyo gerçekten.[signature][hline]Uchiha Itachi & Nara Shikamaru

[Bu mesaj KahnX tarafından 12 Ağustos 2005 20:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

5000 tane güvenlik önlemi var..
Aylardır üstünde çalışan deli gibi programcılar var halen sistemin açığını bulamadılar.
Öyle ip'lik iş değil..
Senin ipnle birlikte 50 tane bilgiyi alıyolar.. sırf ip değil..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Ace Of Base - All That She Wants | arşiv***********
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 13 Ağustos 2005 01:11 tarihinde demiş ki:
kendi reklamınıza 4-5 kere tıklayınca atılıyorsunuz sistemden ve geri alınmıyorsunuz. isterseniz deneyin bir. bugün tanıdığım birinin başına geldi. ne güzel dimi ?

o.O daha ayrıntılı yazar mısın? aynı reklama mı tıklamış, seri halde mi tıklamış?

sistem suistimal edilebilir gözüküyor ama kolay olsaydı biz geç kalmış ve sistem kapanmış olurdu; o yüzden çakallık peşinde koşmayın :))[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır aynı ip üzerinden tıklamalar değil site sahibinin 4-5 kere tıklamasından bahsediyorum. Site sahibi olan kişi merak etmiş ve aynı gün içinde farklı zamanlarda 4-5 kere çıkan reklamlara tıklamış. Dün 'invalid click' şeklinde belirtilen sebeplerle atıldığını belirten mail gelmiş. Martin'in de söylediği gibi bunun kırkbin türlü kontrol yöntemi var. Net üzerinden aynı ip üzerindeki iki makinenin farklı olup olmadığı anlaşılabilir genellikle.

Neyse oturduk bunun üzerine birazda konuştuk. Google işi çok saçma sapan yerlere çekmeye başlamış ve bu konuda iyice psikopatlaşmış durumda. Alternatiflerin gelip biraz g.tlerinin inmesi gerekiyor bu konuda google'ın. (bkz : msn, yahoo)[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...