Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ohannesburger

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

eheh.....YAAAA ben dayanamıyorum artık....honey blood da isolated mind da bendiimmm :)
Bivrip miydi neydi nick işte senle konuşurken isolated minddı da sonra dedim vampire freaks e üye olmıan bi nick bulıyım honey blood dedim...koyup sildiğim resim de benim resimdi bu arada :D

yaa ööle işte..hehe suya düştü sizin hayaller :P[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

eğer kız clementine ise (ki buna o_O denir) admin kimdi[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

yuh be abi yuh ne diim artık ahah :D[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

admin kim hadi o da itraf etsin :D[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ne kızmış be bütün pati döküldü alt tarafı biek die kırkayaaaa bakıo[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

kızın clem olduğundan eminim itraf etti artık
admin de benim msn listemde yoksa nası buldu msn imi bivriple flm alakası yok komedi bişi bnm msn im
demek ki listeden
o zmn patiden herkesi blockliim :P[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...