Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shu_qi

Shu_Qi

Öne çıkan mesajlar

Yok yeni bi ban sebebi.

Açıklaması: Gm nin canı sıkılır ve adam banlamak ister. Bu seçtiği şanslı kişiye chargeback oldun denir...[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
Sonunda bi mirajım oldu.. :D
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

block gibi bişeymiş o açılıyo tek tek herkesin... bende 1 gün bloclu kaldım..itemi siline herkes bloclanıyo...(eskiden direk banlıyolardı...)[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_
Server:ares.........................server:ares
clan:_Lift_Me_Up .................clan:Yok
np:17xxx.............................np:20xxx
lvl:61..................................lvl:63
durum:paper olmaya çalışıyor...durum:SATILIK burdan pm atın

Sosyal ağlarda paylaş

abi ban list i full bu nedenden dolayı kaynıyo ne yapmak lazım açılmıyo abi herkesin...yardım edin lütfen. ben is ur account blocked bölümüne şunu yazdım doğru olmuş mu acaba bi bakarsanız

i have bought silverpremium service.it has finished.then you blocked my account.you have got no right to do this.that why i ll take u the court.you should better tell the problem to the police.but if you open my account as soon as possible i will take back my complaint....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ogulcanoral, 11 Ağustos 2005 21:27 tarihinde demiş ki:
abi ban list i full bu nedenden dolayı kaynıyo ne yapmak lazım açılmıyo abi herkesin...yardım edin lütfen. ben is ur account blocked bölümüne şunu yazdım doğru olmuş mu acaba bi bakarsanız

i have bought silverpremium service.it has finished.then you blocked my account.you have got no right to do this.that why i ll take u the court.you should better tell the problem to the police.but if you open my account as soon as possible i will take back my complaint....

oral arkadağım gramer kullanmışsın valla. Gramersiz olsaydı anlardım :D grammerim "0" da..[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: OSMANLI
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
Sonunda bi mirajım oldu.. :D
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

block dedik ya bak benimki açıldı 1gün sürdü...olmadı gmye msn at i am ko/ares player i have silver pre!!!özellikle pre olduğunu yaz.. gm bi ara bakıyo ve açıyo neden banlandığı sorduğunda cvp bile vermiyo o başka..neden banladığınıu sormada ısrar edersen banlıyo(bizim arkdaş banlandı)ısrar etme yani niçin banlandığını sorma fazla kafa yorma...böle şeyler artık alışageldik oldu...[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 11 Ağustos 2005 21:24 tarihinde demiş ki:
block gibi bişeymiş o açılıyo tek tek herkesin... bende 1 gün bloclu kaldım..itemi siline herkes bloclanıyo...(eskiden direk banlıyolardı...)

1 sn 1 sn simdi ben blocklanacam mı benimde itemim silindi ?[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 11 Ağustos 2005 21:32 tarihinde demiş ki:
said:
KoRn3RoTh, 11 Ağustos 2005 21:24 tarihinde demiş ki:
block gibi bişeymiş o açılıyo tek tek herkesin... bende 1 gün bloclu kaldım..itemi siline herkes bloclanıyo...(eskiden direk banlıyolardı...)

1 sn 1 sn simdi ben blocklanacam mı benimde itemim silindi ?

öle gibi bişey kardeşim benim mage earning(boss drop.1.el)ıron neclage(1.el bos drop) ve 5 muhteşem cursd upgrade scrolum silindi(niye sildiğini hala anlamadım)..silinidikten 1 gün sonra
acoount block yedi ama dün açıldı hatta senle maradonda konuştuk...[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_

Sosyal ağlarda paylaş

dediğim şey bu işte item siliniy o 1gün sonra block yiyon...[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...