Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

divx altyazi

jenga81

Öne çıkan mesajlar

• 10 ay sonra ...
saolasın kender bayadır ihtiyacım vardı bu tip bi programa..[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende x files 1 bölümü indirdim fakat simdi kafama takılan abzi sorular var ben buna alt yazi nerden bulacagim yada kendimmi yazicagim aslina bakarsanız kolaysa kendim yazmayi tercih ederim.Neyse bu altyaziyi nerden bulacagim bide yani o ayarlama nasil yapilcak yani belki o alt yazi filmin dha uzun bi versiyonu icn fln zaman kaymalari.... nasil yapilir bi bilgisi olan anlatabilirmi biraz[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

Yukardada yazdığım gbi Time Adjuster programını indirirsen her türlü kayma v.s. olaylarını düzeltebilirsin,kullanımı çok kolay bir program zaten.
Ayrıca kolaysa kendim yazarım demişsin,ee abi anlıyorsan ingilizceyi niye altyazı koyuyorsunki :D[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 06 Temmuz 2005 15:30 tarihinde demiş ki:
00:00:00 --> 00:00:00
formatına çevir. fpsnin önemi kalmıyor o zaman. Soldan 5.düğmeye basınca çevirme işlemini yapabiliyorsun.
senkronize et diyip filmi acip ilk cumledeyken tik yapiyosunuz, bide son cumlede sonra yeniden derliyor sizin icin :)[signature][hline]2 gunde $1.08 Ayda siz hesap edin :), 10dk AutoSurf
Sosyal ağlarda paylaş

Peki altyazi yazmak için olan program varmi kendin altyazi yazmak istersen ayda zor bir programmidir hı hemen acikliym evet ben hiçbi zaman altyazi okumam zaten ama arkadaslarim ve ailem öle degilller :) o yüzden dedim yani.. :D[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...