Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anladımkı KO da pelerin her şey demek

ReTro

Öne çıkan mesajlar

bugün estlandda apostle party girdim.
elimde totamic spear +6 ve +6 ımpact var..
pelerinli bir warior geldi ve elinde halberd var..
adam beni partyden attı ve onu aldı.neden attım dedim
onun pelerini var dedi.silahın ney die sordum adama halberd dedi açtım tezgaha koydum silahlarımı yanınada gold bar ları koydum çok şaşırdılar...
yani bu oyunu adam gibi oynamak için illa pelerinmi lazım,bazı clanları altına girip yalakalıkmı yapmak lazımm.....[signature][hline]cypher:lvl 52 warior human
Sosyal ağlarda paylaş

İmaj hiç bir şeydir. Açlığını hisset. Pelerinle klan bul :D
Şaka maka cidden imaj çok önemli (Priest harici karakterlerde).
Her halde ben de pelerinden ve pelerin kullananlardan bu yüzden nefret ediyorum¿?¿[signature][hline]Kısaca Drac veya Dracula diyebilirsiniz
Destroycartoon reloaded/Nasıl imza seviyoruz?-Paticik/Siz hala okumadınız mı?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

ya beni partyden atıp adam alması problem değil..
party güçlendirmek için alsa tamam giren adam benden kötü..
zaten rahat kesiyorduk...
kendi acizliği,pelerinlilere Çiçek Böcek yediğim ayağı çekecek yaa..[signature][hline]cypher:lvl 52 warior human

[Bu mesaj KaKsi tarafından 10 Ağustos 2005 21:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Retro sana bir örnek daha
57 ice mage pelerin yok full crimson salamander staff

arkadan birisi geldi lvl 42 daha blizard atamıyor attı beni onu aldı...

pelerin yüzünden partileri dağıldı hala banamısın demiyip devam ettiler az sonra bütün partyleri down :)

Nedir neyin necisidir bu pelerin? armormu veriyo ? atackmı artırıo yoksa hp mi çok oluyo? tabiki hiç bir +sı yok ama görenler biraz yobaz olunca sonuç terse çıkıyor.

[Bu mesaj Calamity tarafından 10 Ağustos 2005 21:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bugün estlandda apostle party girdim.
elimde totamic spear +6 ve +6 ımpact var..
pelerinli bir warior geldi ve elinde halberd var..
adam beni partyden attı ve onu aldı.neden attım dedim
onun pelerini var dedi.silahın ney die sordum adama halberd dedi açtım tezgaha koydum silahlarımı yanınada gold bar ları koydum çok şaşırdılar...
yani bu oyunu adam gibi oynamak için illa pelerinmi lazım,bazı clanları altına girip yalakalıkmı yapmak lazımm.....

said:
cypher:lvl 52 warior human

valla pelerin fln bi yanada adam gibi oynamak için dupetan uzak durmak lazım. cypher? gold bar? totemic spear +6? lvl 52 warrior? bian insan sorguluyor ister istemez.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

pazarda dolaşıp enayilerin 30m sattı totamicleri alıp satarsan çok kar edersin..
ben ımpact 2m ladım totamiği 30m
burda takılan bir vardı ondan ares parası ile rouge shell aldım onu 100m sattım ve parayı işlettim
inanmıyacaksınız ama,1 coinse trina aldım :D[signature][hline]cypher:lvl 52 warior human
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bir kaç gün önce denk geldim benzer olaya. Mage kaynıyor Eslant sonunda gidim bari harpy seyredeyim dedim beni partiye aldılar. Ana partiymiş hemde şaşırdım falan :D Lvl44 üm ama paper mage. Baya bir döndük adamlarla beraber. Biraz sonra bir mage geldi lvl46 ama Int mage. Herifler sırf lvl 46 diye beni atıp onu aldılar. 5 dakka sonra "abi neden ölmedi bu hayvanlar" diye pm attılar bana :D

Ayrıca Priestler içinde önemli pelerin falan. Ben elime yanan bir silah alanma kadar adam gibi partiye giremiyordum. Şimdi tanıyor parti kuranlar alıyorlar ama kendini tanıtana kadar işin zor :D[signature][hline]Wanted!!
Vash the Stampede Dead Or Alive
60 Billion $$
Sosyal ağlarda paylaş

ya tanıtma meselesi değil apostle 1600 çakıyorum manadan kaçmıyorum.günde 5m mana ve heal parası veriyorum gidiyor adam pelerin için adam satıyor bu yalakalıktan başka bişe değil...
belki ilerde benide alırlar die...
lanet olsun böyle insanlara
hepsinin a......[signature][hline]cypher:lvl 52 warior human
Sosyal ağlarda paylaş

Burası knight imaj herşey. Eskiden bir başlık vardı bu konuyla ilgili. Elinde yanan bir silah olsa ve elindeki diğer silah daha fazla vursa bile yanan silah kullanmadığında basarlar tekmeyi :) Kabul edecesin öyle. Ezik çok serverda onalrda biraz düz mantıkla yanan silah güçlüdür diyor :D[signature][hline]Wanted!!
Vash the Stampede Dead Or Alive
60 Billion $$
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten KO da pelerin olmadan harpy slot 2 ye gidince adam yoksa bile towna bakamadan veya seeking açmadan almazlar.

ama elinde bir lycaon +7 yi merchanta 999.999.999 a sergilersen bir anda fikirleri değişir :D[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

[Bu mesaj Fortuna tarafından 10 Ağustos 2005 22:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iide büzük bunu niye kamuoyuna sızdırıyosun ki abicim? bizimde biraz özelimiz olsun yahu. şimdi burda şeklimi görüp hacklemek isteyenler olsa ozmn napıcam?[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

yoo abicim bence pelerın hıçbişidir bak bana hangı spota gıtsemsua n partye gırıom nie mı: full shell dual +8 mirage :D:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan:Non33dSome1
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
Clan:Non33dSome1
LvL:61
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

Fortuna sakın +7 Lycaona 999.999.999 yazıp merchant acamak gibi bir hata yapma anında alırlarda ne oldugunu anlayamazsın sonra... (Ben staffımı öle almıstımda...)

Zira +7 Lycaon 15-20 gb en az,bu pazar piyasasında daha fazlada edebilir.....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben HasMez in charına 150ytl veririm :D. Charisma ya o kadar nası kasmış onu anlamadım. Bakışlardan mı geliyo o :D.[signature][hline]Diablo2 1.11 patchi çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun...Pek de yenilik yokmuş :(
Sorceress ve Barbarian hakkında sorusu olanlar varsa özel msj atarsa yardım edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...