Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Net Cafem Boya'da

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

said:
nicotinee, 07 July 2003 21:05 tarihinde demiş ki:
yalancı durumuna dustum dusurenleri ayipliyorum
tabi insan kendini de ayıplamalı zaman zaman.[hline]"C" is for cookie / thats good enough for me
Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

nico artık abartmıyormusun olayı?
burdaki cogu kişinin yası senden büyük.
insanların vaktini bu tür forumlarla çalmaya hakkında yok..
ilgi cekeyim die binbir türlü hikaye uydurup buraya yazmasan artık, herkes neyin ne oldugunu biliyor..

şimdiye kadar hiçbir topigine msg atmamıstım da, insaf yani..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bir dediğin bir dediğini tutmuyor gelmiş bide burda saf rollerine yatıyorsun.Çok ciddi söylüyorum bir pisikoloğa filan gitmiyor bu dalga filan değil eger gerçek yaşamdada net yaşamındaki gibi yalan söylüyorsan sen sürekli kendi yalanlarına inanıyorsun demektir.Bir yerde evlisin bir yerde sevgilin var bir yerde kavgalısın kendini öldürüyorsun bir yerde barıştık süperiz diyorsun Çin Amerikayı tehtit ediyor diyorsun savaş çıkacak diyorsun sadece topici açık kaçıyorsun , buradada bazı forumlara yazmıştın syl scpleri benim diyorsun benden çaldılar sana aynı scplerden 1ri göster diyoruz yine msg atmıyorsun Türkiyeye simir bombası düşmüş düyorsun sonra susuyorsun kaynak göstermiyorsun.Şuan bakıyorumda 6sayfa yazı yazmışsın hepside boş şeyler birçoğuda kilitlenmiş kendine soruyorsumusun ben bu forumlara niye giriyorum diye?Niye kimseye değilde sana yalancı gözüylen bakılıyor.
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=30865
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=30511
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=30289
Bunlar sadece benim üşenmeyip bulduklarım bide okunması gerekenler var...[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nicotinee, 07 July 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
Net cafe kurmaya karar vermıstım ve 230 m kare dukkan tuttum 2 aylık kırasını ve 2 milyar depozit verdim bugun belediye gittim dukkan a ruhsat cıkartmak icin belediyeden bır yazılı kagıt verildi iskani yoktur ruhsat cıkartılamaz / ınsallah maltepede eylule dogru net cafeyı acıcagım arkadaslar az kaldı tekrar gerı donucegım tam olarak sizi cok seviom :) mucuxxxxxxxx[hline]Email: [email protected] | Icq: 730402
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ben yazımda sorunları var derken dalga geçmek anlamında söylemedim cidden çok büyük sorunları var bu arkadaşın kendi söyledikleride kendide inanıyor bunun başka bir açıklaması yok.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CEDAY, 07 July 2003 21:19 tarihinde demiş ki:
nico artık abartmıyormusun olayı?
burdaki cogu kişinin yası senden büyük.
insanların vaktini bu tür forumlarla çalmaya hakkında yok..
ilgi cekeyim die binbir türlü hikaye uydurup buraya yazmasan artık, herkes neyin ne oldugunu biliyor..

şimdiye kadar hiçbir topigine msg atmamıstım da, insaf yani..

+1[hline]Belphegor, 04 July 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
muhahaha :hrr:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...