Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Net Cafem Boya'da

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
ya ferraride isteriz olmaz ama ferrarisiz dimi..
birde herkezin kendine ait kliması olsun ayarlasınlar heryerde derece farklı olsun herif masasında istediği sıcaklıkta yapsın sörf fln :-p[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
*İmzasının çok kötü ve iğrenç olduğunu düşünür*
Sosyal ağlarda paylaş

Nico sende çok ucma olm yaa ne 100 makinası ama biliyorum sen yaparsın:) Hopca efendi sende imzanı degiştir artık laa arqas staff member yazıyo bare eski staff member yazsın geyik bir tarafa hayırlı olsun nico umarım herşey istedigin gibi olur artık 2 sene sonra 1000 makinelere:)))))))

Arqas Eski Staff Member
Developer Kenjesi'ydi
Sosyal ağlarda paylaş

Yalanlarla milleti kek yerine koyuyosun anladık tamda bari aptal muamelesi yapmasaydın be..
"20(yirmi)" yazısını görünce koptum puhahahha
2000 model bmw ye biniceksin sonra benzin ,kasko,sigorta,bandrol parasını saati 1.000.000 dan 20 bilgisayardan kazanıcaksın o da güzel.
Canı sıkılan buraya sallıyo hayallerini fantazilerini..
bişi yazmim diyorum ama mümkünmü....
Şizofren gençlik rullz[hline]Asheron's Call - Level 126 Mage
Starcraft BW - 2nd session champion lad.1457
Any PvP..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Prawler, 07 July 2003 01:43 tarihinde demiş ki:
said:
DynamicK, 07 July 2003 01:41 tarihinde demiş ki:
açınca bikar resmini cek siteye upload et cafenin bi görelim esirgeme bizden bu güzelliği
;)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla
Gallery=1 // 2

görmemişin arabası olmuş
sağa sola mesaj atmış[hline]Mixed Website
[email protected][/b][/i]

görmemişin klavyesi olmus 30 milyara araba alıcam 40 a alıcam diye tantana cıkarmış yazmışda yazmış sonra Mesajımı gönder tuşunu keşfedip yollamış.. daha sonra 30 milyar 4 milyara düşmüş 2 haftaya kadarda 200 milyona düşecek:)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla
Gallery=1 // 2
Sosyal ağlarda paylaş

oha be abi
hatta dehovvv
e herseyin bi sinri vardir beyav???
hayir sizin olayiniz ne?cozmeedim ben emmin koc yada sabanci kivaminda bi adam olsa gerek

bi arkadasain dedii gibi kitlesiz bi yerde kitle olmadan olmicak bi is yeri-ki anlattiina gore balya balya para dokceen bi is yeri- acican
gene kesmicek deden 'eli is tutuyo' deya bmw alicak
is yerine kitle exportu icin otobus(dolmus olmuis evrim gecirmis bi sayfada)hatti koycan..
herkesche boyle aile lazim ne diim
(ha bunnar olursa ve eger bmwyi goruyr otobusle gelirsem kafeye prawin dedii gibi saatine 20 mil bayilcam)

edit:kanit-sonuc parantezi ekledim[hline]We are accidents waiting,waiting to happen
-Radiohead(There There)

[Bu mesaj Kendersever tarafından 07 July 2003 06:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Lol baştan makara yapıyoruz biz adamlan ciddiye alanlar var.
Adam hadi %75 i eli kaydı yazdı istanbulda kaçkişi eski snn uoda oynuyordu haberiniz varmı onlaada %90 indirim yapıcam diyor bundan öncede paticik üyelerine %50 indirim yapacam diyordu valla bu konumda evden dialupa vereceğim 1100.000 tlyi gidip cafeye 110.000tl olarak veririm.
Yanlış birşey gözlemledim yazma oranında gelişme var arkadaşın eskiden yazar kaçardı daha çık çıkmazdı 1hafta snra tekrardan yeni bir yazış olayıylan karşımıza çıkardı şimdi ise cevap bile vermeye başlamış.Ben hala sabırlan bekliyorum Çinin Amerikaya savaş açmasını...
Unutmadan kartalda dükkanımız var elbet giderim oraya birgün bankalar caddesinde gelip bakarım cafene...[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
nicotinee, 26 June 2003 20:22 tarihinde demiş ki:
Paticik üyelerine %80 indirim Yetkililere %70 indirim ve Arqas Uo shardinin oyuncularına %50 indirim olacak cunku cafe arqas :)[hline]Email: [email protected] | Icq: 730402

Paticik üyelerine %80 miş pardon...[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...