Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaçırmayın!!!

Lidriel

Öne çıkan mesajlar

Luca Turilli adında bir grup var ve 3 albüme sahipler... Kesinlikle kaçırmayın her parçaları ayrı ayrı bi güzel! Türkiyede tanınmamasına rağmen yurtdışında baya bilinen bi grup...[hline]-Briza Khaydarin- ---===0)
---------------------------------------------
-Lidriel Arzhtlid- 0===)(=========>
---------------------------------------------
-Lotherin- =)--------->
Sosyal ağlarda paylaş

Luca Turilli Rhapsody gitaristi olup bende bu işe kefal olmuş gibi hissetmeme rağmen arada bu adam gruptan ayrı solo albümler yapan bir arkadaş bi zaman çok dinledim sonra sıkıldıydım.Vit vit vit diye klavyeleri olan bir adam.

Her şarkıyada koro vokal koyulmaz yane.[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

[Bu mesaj SadButcher tarafından 07 July 2003 18:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yukarda da dendigi gibi kendisi Rhapsody'nin gitaristi direk ayni muzigi solo projesinde de yapiyor... "Bir sure dinlersin sonra bikarsin Metal" diorum ben bu tip Power Metal'e hehe[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

abi Rhapsody album kapaginin uzerindeki yazi:

"Symphonic Epic Holywood Metal"

bunu gorunce aklima atmosferik y****k metalin bir alt turumu acaba die sormustum...

[ps: simdi link werirken ordaki entrylerden birininde Rhapsody'den bahsettigini gordum ayri bi yarilasim geldi][hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...