Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Girl Next Door - Komşunun kızı

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

Yaw .. böyle bir kadın olabilirmi ya.. allah neden bizi böyle yarattı .. walla biz bu kadının yanında moron gibi kalıyoruz .. bu kadın benim karın olsun .. milyarlarca borcum olsun nediyem dahaa.... AHHH AHHH .. .!! :)[signature][hline]Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi
dilsizdir...
''En saf ve en güzel aşkın,
Dudaklarında tutkunun öpücüğü vardır."
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu elisha baya sağlammış :) cidden film boyunca yıktı ortalığı... onun dışında kelly karakteri muhteşemdi tam bir p.çti... ben de filme geyik olsun diye gittim gece vakti şimdi geldim ztn ama cidden çok guzel çıktıyani beklediğimden çok daha iyidi baya eğlendirici bir film, mutlaka izlenmeli...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bu filme gittim :)
biraz sapıktı ama güzeldi. filmde oynayan komşu kızına aşık olan çocuk malcolm rolünde oynayan çocugun büyümüş halimiydi?[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Zuu Zuu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kayip_cocuk, 09 Eylül 2004 21:04 tarihinde demiş ki:
Yaw .. böyle bir kadın olabilirmi ya.. allah neden bizi böyle yarattı .. walla biz bu kadının yanında moron gibi kalıyoruz .. bu kadın benim karın olsun .. milyarlarca borcum olsun nediyem dahaa.... AHHH AHHH .. .!! :)

hakkaten ya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 11 Eylül 2004 05:44 tarihinde demiş ki:
biraz sapıktı ama güzeldi. filmde oynayan komşu kızına aşık olan çocuk malcolm rolünde oynayan çocugun büyümüş halimiydi?

malcolm in the middle mı diyorsun ?
alakası yok.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

o kadar da şanslı olmasın o çocuk değil mi?

Bu arada malcolm'daki Francis aslında bu Gena Dewis in Cutthroats filmdinde oynayan maymunlu çocuk. Trt 1 verirken bir ara baktım kimdi bu, nerden tanıyorum derken hatırladım.

Ne alaka ise =)

Vivid iyi reklam yaptı bu filmde o da ayrı bir mevzu[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh ramses bilir bu işleri. Ya filmi gittim divxini aldım kasmadım yani netten indirmek için guzeldi kıza hasta oldum ben ama en çok. Bir de o kızın oynadığı filmi gösterme sahnesinin gerçekte bana olmasını istemezdim. Klitz elemanı 15 yaşında çocuğu olan bi elamanı canlandırıyodu bi filmde benden de kaçmaz eheh.[signature][hline][b]Abi Çamlıcanın reklamında o köpek nasıl gülüyo ya?[b] - [b]şahsım tarafından[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cermy, 10 Eylül 2004 13:29 tarihinde demiş ki:
fan sitesi : www.elisha-cuthbert.com ..
ben yinede kiskaniyorum valla .. hastayim bu kıza

Sitede dehşet bir ekran koruyucu var, öneririm.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 11 Eylül 2004 14:29 tarihinde demiş ki:
said:
orc_lord, 11 Eylül 2004 05:44 tarihinde demiş ki:
biraz sapıktı ama güzeldi. filmde oynayan komşu kızına aşık olan çocuk malcolm rolünde oynayan çocugun büyümüş halimiydi?

malcolm in the middle mı diyorsun ?
alakası yok.

evet alakası yok ama bende ılk ızledıgımde bi an aha malcolm felan gibi oldum.. Andırıyor yani. Bu arada dikkatinizi çekerim ilk izlediğimde diyorum çünki 2 kezzzzzzzzzzz gittim[signature][hline]Can u burn the fire and freeze the ice?
I can
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar manyaklaştım ki bütün soundtrackleri indirip üstüne bide netten filmi çekip üstünde soundtrack bulmaca oynuyordum :D aheuah[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

www.elisha-cuthbert.com forumlarında "Turkish" nickli Londra'da yaşayan bir Türk arkadaşı gördüm. Merak ettim icq'den konuştum biraz, elemanda 3.6gb Elisha Cutbert filmi, fotoğrafı, klibi, hede hodosu varmış. Öeh dedim tabii ben.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...