Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sadece hüptüren katılır bize,hüpttürüp bakalım keyfimize...

amon

Öne çıkan mesajlar

izledinizmi bu hüptrik reklamını...o ne ya...3 yaşında çocukları hiphop raper ortaama sokmuşlar...zaten şerkıyı sööleyen kızda bi felakeet....ağlıyo gibi söylüyo...arkadaşı nedir bu amerikan özentiliği ya...adaamlar ne yapsa aynısını yapmaya çalışıyto bağzıları...ve maalesef yurdum küçük bireyleride medya araacılığıyla bu kaatliama ortak oluyolaar...yazık...[signature][hline]insan bi tarafından ses çıkarırken bile ortam kollarken neden ağzından çıkana dikkat etmez?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gokkkan, 09 Ağustos 2005 11:34 tarihinde demiş ki:
Reklamı ben de tutmadm ama aga bu iş amerikan özentiliği fln değil, amerikanlar böyle yapıyo diye çocuklar amerikalılara benzemeye çalışmıyolar, style denilen olay sdc..

stil...yok artık....bu özentiliği göremiomusunuz...tabi ben haalay çekerek reklam yapsınlar da demiyorum ...ama ne bileyi düşükbel paantolon yamuk takılaan şapka bize sanaatsal açıdan ne vereebilir...[signature][hline]insan bi tarafından ses çıkarırken bile ortam kollarken neden ağzından çıkana dikkat etmez?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aadvark, 09 Ağustos 2005 11:37 tarihinde demiş ki:
2 tane daha reklam var öle çocuları hiphop şekline sokan amerikan özentisi..

kutlarım...!![signature][hline]insan bi tarafından ses çıkarırken bile ortam kollarken neden ağzından çıkana dikkat etmez?
Sosyal ağlarda paylaş

reklam rezil bi durumda ama hiphop bi amerikan özentisi fln demek çok yanlış bence, kimse onu ben amerikalılara benziycm diye yapmıyo, sdc onların yaptığı bi isi sewip destekleyip takip ediyoruz..Ona bakarsanız hersey biyerin özentisi o zman giydiğiniz kravat bile hırvat özentiliği o zaman o kdr mankafaca düşünürseniz..Küba gibi biyer olmak lzm o mantıkla..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gokkkan, 09 Ağustos 2005 12:43 tarihinde demiş ki:
reklam rezil bi durumda ama hiphop bi amerikan özentisi fln demek çok yanlış bence, kimse onu ben amerikalılara benziycm diye yapmıyo, sdc onların yaptığı bi isi sewip destekleyip takip ediyoruz..Ona bakarsanız hersey biyerin özentisi o zman giydiğiniz kravat bile hırvat özentiliği o zaman o kdr mankafaca düşünürseniz..Küba gibi biyer olmak lzm o mantıkla..

lafı nerenden anlıyosun merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 09 Ağustos 2005 12:53 tarihinde demiş ki:
said:

kutlarım elvyn[signature][hline]insan bi tarafından ses çıkarırken bile ortam kollarken neden ağzından çıkana dikkat etmez?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:

helal..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:

aga ne dion iste doğruya doğru, turkiye de rapçiler naparsa yapsın yaranamıyo, rap hakkında hiçbisey bilmeyen bi adam bile kötü düsünceler beslio, nie böle bilmiorm..
Sosyal ağlarda paylaş

reklam rezil de rap'e direk amerikan özentisi demek de saçma.
max reklamında da bacak kadar veletler sahnede gitar çalıyor. bu da mı özentilik? rap özentilikse bu da özentilik olmalı.
türk halk müziği (sanat müziği de olabilir ikisini karıştırıyorum) dışındaki tüm müziklerle uğraşanlar özenti o zaman.[signature][hline]May the Force be...
With me.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de gitar çalmak bizim özümsediğimiz bişey. Rap nedir ya? ABD'deki zencilerin popüler müzik türü. bundan bize ne? niye o zaman hollanda'nın folk müziiyle bi reklam yapmıyolar ki alala[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...