Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

haksızlık bence ....

In_SuN

Öne çıkan mesajlar

hepimizin bildiği gibi savaş sonucunda bi orc olarak insan townu basmak istiyorum ama adamların mekanına teleport edildikten sonra yerimizden hareket edemiyoruz.haritalar öyle yapılmış ki 60+mageleri dağın eteklerine dağıtıyorlar ve sırayla nova atışı yapıyorlar :) bizde sadece izliyoruz yada ufak bi delik bulursak gaza gelip dalıyoz.ama insanlar bizm towna ilk adım attıkları anda hemen dağılma imkanları var lunar girişi Allahın dzlğü dağılıp gidiyorlar sonra taaaa brehte geliyorlar burnumuzn dibine kdar:D pianaya gitmek çok az nasip oluyor bize.bi de bunun zerine yapılan açıklama da humanlar avantajsız die onların haritalar deişcekmiş :)) doğru mu??buna bi çözüm bulmak lazım biz bi tarafımızı yırtarak savunma yapıyoz adamlar sırayla atış talimi yapar gibi nova atıp savubma yapıyorlar :)haksızlık bu..
dier bi konu ise şu:kardeşim insan priest karakter açtı.bi skillere bakayım dedim.biz zavallı orcların 45+ da açtığı çoğu skilli adamlar 30lvl civarında açıyorlar.msait zamanınz olursa 2 tane char.açıp farka bakın.bence bu adaletsizlik ortadan kalkmalı... yazık bie yazıkkk :D
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim insan priest karakter açtı.bi skillere bakayım dedim.biz zavallı orcların 45+ da açtığı çoğu skilli adamlar 30lvl civarında açıyorlar.msait zamanınz olursa 2 tane char.açıp farka bakın.bence bu adaletsizlik ortadan kalkmalı... yazık bie yazıkkk

Bir daha bak yanlısın var. Her iki ırktada priest karakterim var. Böyle bir problem yok.[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :62 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

senın skıll da ğılımında hata vardıre gıdıp bllızzardı 563 te acmak gıbı bişi yanı once flame bas blızzardı 63 te sorra burda hata var ya elalem 45 te acarken 63 te actım der gıbıoluor bu bıras duzgun skıll dağıt aynı lvl de aynı skıll gelsın bu kdr basıt:D:D:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan:Non33dSome1
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
Server: Ares
Clan:Non33dSome1
LvL:61
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...