Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horde kötüler değildiiiir!!!!...

Nimloth

Öne çıkan mesajlar

horde kotu olsaydı adı evil bad vs bisi olurdu ozaman kotu-iyi arasından bi toplulugu secer ona gore davranırdık..paladin iyi alliance ısıgın koruyucusu horde cirkin kotu vs diyerek bu oyun oynanmaz undead im undead i gercekten hissederek oynuyorum wc3 oynadıktan sora bunun da onun devamı oldugu gercegini dusununce alliance acamazdım kendimi kolelikten yeni kurtulmus bi undead olarak gordum oynuyorum horde da her ırkın (troll lerin hikayesini bilmiyorum) bi amacı var bi hikayesi var human in neyi varmıs wc3 te serefsizlikten baska bisi yapmadılar guce ne kadar bagımlı oldugunu gosteren ezik bi ırk..NE lere bakıyosun iyilik yapalım derken daha cok sıcıyolar ortalıga gnome desen ?!?!?! diyorum dwarf i severim sadece alliance ta :) orc a bakıyosun ozgurlukleri icin kolelikten kurtulmak icin savasıyolar tek amacları huzurlu bi sekilde yasamak undead intro sunda baslıyo lich king in kolesi olmaktan kurtuldun sylvanas onderliginde vs diye allah diyosun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kim iyi kim kötü beni ilgilendirmez ama oyunda iki tane uyuz olduğum ırk var. Birincisi Undeadler. İğrenç yaratıklar. Şuan Horde karakter de kassam gördüğüm her yerde dalasım geliyor. Zaten FRP oynarkende gördüğüm heryerde çok özel bir sorun yaşamayacaksam bodoslama dalarım. İkinci uyuz olduğum karakterler de gnomlar. Ya akıl var mantık var. Hangi akla hizmet bir gnome büyücü yapılır. Gnomun olmasını mantığı ne? Hadi heryerde sorun çıkaran eğlenme amaçlı bir karakter yaratılır da gnome olur. Ama bukadar da olmazki. Son olarak illa kim kötü diyorsanız bunun tek bir cevabı var. O da undeadler. Bir tauren olarak elimden gelse UnderCityle friend bile olmazdım. İğrenç yaratıklar.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın biri demiş ki "bunu night elfler yapmadı bunu yapan high elfler night elf ler druidzm....."
yanıt veriorum bak arkadaşım bu night elf high elf olayı iç savaştan sonra geldi night elflerin kraliçesi ve yanın daki aristokrat kesim kibirlenmeye başladı sonra noldu iç savaş ondan sonra arcane büyüylen ilginenler high elf kalanlar night elf oldu renk farkı ise high elflerin yüzünü güneşe dönmesinden geliyor tabii buna aykırı tek bi adam war buna katılıom Ilidian stormrage (bi de malfurion un kardeşi olcak) neyse işte bu olay budur bu dünyanın iyisine kötüsüne gelince bu dünyada iyi kötü yok hiç kimse şu iyidir şu kötüdür demesin herkes eşit (forsakenler dahil) forsaken olanların neden forsaken olduğunu unutmayın (arthas a karı geldiler) şimdi bu dünyada scourge den başka kötü yok bi daha da orclara kötü demeyin (hele geçmişi belli warlocklarla geliolar hiç demeyin bizim geçmişimiz Draneora dayanır oradada shamanistik tik tıpkı şimdi ki gibi bunların hepsi gul'danın oyunuy du bozuldu)[signature][hline]Your blood is my water
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 22 Haziran 2005 11:53 tarihinde demiş ki:
Sen rp serverındamı oynuyorsun? oynamıyorsan bu sisterhood brotherhood olayları boş

hayır pvp de oynuyorum rp serverlarinin hiç bi farkı yok pvp serverlarından denedim bi anlam bulamadım. Eve burda boş ama bana göre diil. Ben şimdiye kadar warcraft da gördüğüm için böle bişey açmam yani bu tercih meselesi biraz beni rahatsız ederdi male priest açsaydım.

Haklısın burda bi anlamıyok ama işte nası diyim olması gereken bu gibi geliyo bana o yüzden böle açıyorum. Mesela human açsam melee karakterlerinden hiç birini female açmazdım. Bunun gibi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ratrex, 22 Haziran 2005 12:05 tarihinde demiş ki:
said:
Lind3r0th, 22 Haziran 2005 11:53 tarihinde demiş ki:
Sen rp serverındamı oynuyorsun? oynamıyorsan bu sisterhood brotherhood olayları boş

ben pvp serverında oynu yorum ve merak ettim bu sisterhood ne ise yarıyor veya ne demek oluyor bilen arkadaslar yazsın pls

bi işe yaramıyo abi night elflerde genelde hatun kesim bi işe yarar :) bi druid ler erkek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 22 Haziran 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
tipe bakarak yargılayacaksak.
Elflerın şeytani kulakları,iblisvari sakalları var
Cüce rouge falan açınca ya da siyah bişiler giydirince tabi cuceyıde koyu yapıcan oda evil oluyor.
Gnomelar zaten yaratıktan sayılmaz
e insanlar malum herşeyin başı her pisliğin başı.Paladin bile olsa ben paladinleri zina yaptı dıye kafa kesen tiplere benzetiyorum.
tamam troller biraz urkutucu
Orclar yeşil doğanın rengi varmı otesi?
Taurenin etinden sutunden gubresinden faydalanıosun hala evil diosun ayıp =)
undead de biraz evillık olabilir ama naapsın onlarda anca bole "yasayabılıolar"

abi bişey sorucam atlamak istmiyorum ama sen paladin nedir biliyormusun?

Uther Lightbringer kimdir bilirmisin?
yani büyük ihtimalle biliyorsundur nası paladin hakkında böle düşünebiliyorsun sen?
Paladinler kös olabilir tamam böle aşırı katı olabilir ama Paladin dediğin her günahı affetmez yani. Ayrıca karakter meselesi birazda kimi affeder kimi tanrısına havale eder (kafasını uçurur).
Adalet adına yürüyen bi adamdan bahsediyorsun aşırı derecede fanatik. Bu adam herşeyi affedemez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bloodthirst, 22 Haziran 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
Arkadaşın biri demiş ki "bunu night elfler yapmadı bunu yapan high elfler night elf ler druidzm....."
yanıt veriorum bak arkadaşım bu night elf high elf olayı iç savaştan sonra geldi night elflerin kraliçesi ve yanın daki aristokrat kesim kibirlenmeye başladı sonra noldu iç savaş ondan sonra arcane büyüylen ilginenler high elf kalanlar night elf oldu renk farkı ise high elflerin yüzünü güneşe dönmesinden geliyor tabii buna aykırı tek bi adam war buna katılıom Ilidian stormrage (bi de malfurion un kardeşi olcak) neyse işte bu olay budur bu dünyanın iyisine kötüsüne gelince bu dünyada iyi kötü yok hiç kimse şu iyidir şu kötüdür demesin herkes eşit (forsakenler dahil) forsaken olanların neden forsaken olduğunu unutmayın (arthas a karı geldiler) şimdi bu dünyada scourge den başka kötü yok bi daha da orclara kötü demeyin (hele geçmişi belli warlocklarla geliolar hiç demeyin bizim geçmişimiz Draneora dayanır oradada shamanistik tik tıpkı şimdi ki gibi bunların hepsi gul'danın oyunuy du bozuldu)

E tamam işte elfler konusunda cvp verilcek ne var?
Elfler değişti. İçlerindeki Night Elflerdede bi tane çürük çıktı. Aynı hatayı diğer bütün ırklar yapıyor. Lady Silvanas sayesinde en azından şuursuzluktan kurtulan forsaken lar giderek yok olmak yerine daha fazlasını üretmeye calısıyorlar. Abo yaratıyor. Ben buna kötülük derim. Hatta şimdi yuh diceksiniz ama ii birisi zehirde kullanmaz rogue ların alayı evil zaten :)

Orc lara gelince thrall ın azından çıkan laflar bunlar. Böle biyerde okunma falan diil. Warcraft oynarken duyarsın. Bunun yanında Thrall şerefsiz biri diil. Adam onurlu. Ama iyi birisi diil. Horde içinde sevdiğim tek adam. Yinede bu savaşın bitmesini isterdim.
Sosyal ağlarda paylaş

goblinler kotudur[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nimloth, 20 Haziran 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
said:
Absolut, 20 Haziran 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
NE female gibisi var mı be?

Twilek female..

twilek ler iğrenç (bazıları dışında)[signature][hline]And may the force serve you well. She will, because the force is my ally.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 22 Haziran 2005 15:16 tarihinde demiş ki:
said:
Suark, 22 Haziran 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
Paladin bile olsa ben paladinleri zina yaptı dıye kafa kesen tiplere benzetiyorum.

sen scarlet crusade ile karıştırıyorsun, order of the silver hand alakasız dediğinle ki uther'in kurduğu ilk paladin tarikatıdır.. mesela alliance için scarlet monastery questi veren paladin "ben başta onlara katılmıştım ama sonra kafayı üşüttüler, herkesi scourge diye kesmeye başladılar. ışık adına yokedilmeli scarlet crusade!" deyip veriyordu questi..

Stratholmenin Scarlet kısmını bitirenler, Scarlet crusade i bu hale kimin getirdiğini bilerler :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pirvan, 23 Haziran 2005 14:49 tarihinde demiş ki:
eradicator nası bi flood o post mu kasıyorsun?

nası post kastıgımı söyliyebiliyorsun abi post kasmak nedir ya?

arada bi girip bu thread e yazı yazıyorum ne yazılmıssa post atıyorum?
nası anlamadım yani? bu mu flood bu mu post kasmak.. istersen postalanan zaman lar arasına bak o kadar zamanda onları yazmak mı zor?

ok bişey yazmıycam bidaha buraya hordelar aşmış :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sizi görünce aşmış olduğumuzu düşünüyoruz tabi.
"Arada" bir girip yazıyormuş lol. Herkes mal tabi. Attığın dakikalara bak. 11.48, 11.50, 11.52, 11.54, 11.58 arka arkaya 5 6 tane post atmışsın. Hepsi kısa kısa.
neyse flood yaparsın sen şimdi bununla ilgili. başarılar.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam
Sosyal ağlarda paylaş

Annemlerle konuştum bana NE hatun isteyeceklermiş
Undead güzel bulmamak lazım sonra "nekrofiliya" diye dalga geçerler dimi... (haha şimdi aklıma geldide druid eith corpse problems..)[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again

[Bu mesaj Vicious tarafından 24 Haziran 2005 21:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ally ve bir lv 60 olayim alaynı hehe
kötü ally geliyor savulun[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bloodthirst, 22 Haziran 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
yanıt veriorum bak arkadaşım bu night elf high elf olayı iç savaştan sonra geldi night elflerin kraliçesi ve yanın daki aristokrat kesim kibirlenmeye başladı sonra noldu iç savaş ondan sonra arcane büyüylen ilginenler high elf kalanlar night elf oldu renk farkı ise high elflerin yüzünü güneşe dönmesinden geliyor tabii buna aykırı tek bi adam war buna katılıom Ilidian stormrage (bi de malfurion un kardeşi olcak)

Illidian'da arcane'i red etmiştir, ama 10 bin yıl önce Illidian ve diğer Deamon hunter cult'ları Demonic gucleri tanımış kullanmayı öğrenmiştir, o zamanlar savaş cok umutsuz olduğundan Furion bile azını acıp birşey solememiştir, aslıdan Deamon Hunterlar sadece sözde gizlidirler yoksa varlıklarıdan herkezin haberi vardır.

10000 bin yıl öncede şimdi olduğu gibi Illidian olmadan Burning Legion puskurtulemezdi, ama Furion biraz kıskanclık biraz korku birazda tukurduğunu yalamamak için Illidian'ı hapsetmiştir.[signature][hline]kaleidoscopic(borbag) , 20 Haziran 2005 tarihinde Rockistanbulda demiş ki:
zaten tekerleklere karşı ilgim var

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pirvan, 24 Haziran 2005 20:52 tarihinde demiş ki:
Sizi görünce aşmış olduğumuzu düşünüyoruz tabi.
"Arada" bir girip yazıyormuş lol. Herkes mal tabi. Attığın dakikalara bak. 11.48, 11.50, 11.52, 11.54, 11.58 arka arkaya 5 6 tane post atmışsın. Hepsi kısa kısa.
neyse flood yaparsın sen şimdi bununla ilgili. başarılar.

ya abi anlamıyorsun galiba

girmisim 10 dakka foruma bakmısım ve ben yokken atılanlara cvp vermisim
verdigim cvplar baska yere mi dahil? cinsmisin nesin anlamıyorum ne flood u ne diyorsun?
hani bulasıcak yermi arıyorsunuz bunu merak ediyorum. Adam akıllı konuyla ilgili cevaplar yazıyorum alakasız şeyler yazmıyorum burda flood yapıyorsun diyerek atlayan sen konuyla alakasız şeyler yazıyorsun. Floodla falan ugrasıcak yaşları geçeli ben yıllar oldu güzelim. O yüzden laflarına dikkat et. 2 dakka aralıklarla bu konudaki benden sonra yazılanlara cvp yazmışım yorum yazmısım hepside alakalı ilgili şeyler yazılanalra direkt cvp. Geyik değil. Senin gelip de "haha arada sırada giryormuş lol" yazma hakkını sana veren nedir? Senin arkadaşın mıyım yada seni bana böle yargılama hakkını veren ne?

git gm lere şikayet et. Bu adam flood yapıyo diye. rahatsızlılığını dile getir. Yada flood yaptıgıma inanıyorsan bana arkadasım flood yapma hede hödö de. Tanımadıgın insanlarla laubali olma onlarla dalga geçer gibi konuşma.

not: diğerlerinden özür dilerim böyle bir yazı yazdığım için.

[Bu mesaj eradicator tarafından 25 Haziran 2005 15:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...