Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kız vardı.

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Bir kız gördüm, oturmuş ağlıyordu,
Yanağından akıyordu tüm üzüntüsü, sevinci ve aşkı.
Bir kız gördüm karşımda oturuyordu,
Tüm kasveti ve hüzüntüsüyle birlikte.

Bir kız vardı hayatımda bu mısraları anlatan, beni ben yapan ama artık yok. Ölmüştü, yok olmuştu hayattan, toprak olup gitmişti veya gitmemişti. Başkaları için olabilirdi ama benim için yoktu o kız. Benim için yoktu artık, yaşamdan zevk almak, tekrar onunlaymış gibi yaşamak, kendimi keşfetmenin zevkine varmak. Benim için yoktu artık onun gülüşünü tekrar görmek ve ona sıkıca sarılmak. Ölmek istiyordum ama ölüm çözüm olamazdı. Ölüm çözüm olamazdı ki bana, benim acım ölsem de beinmle birlikte toprakları kanatacaktı. topraklar kanıyacaktı benim acımla birlikte, onun sevgisinden gelen acıyla birlikte. Onun sevgisinden gelen bu acı benim daha fazla yaşamama izin vericekmiydi acaba, acaba yaşamam için beni rahat bırakcakmıydı. Yaşamam için beni rahat bıraksa bile o olmadan ne kadar yaşıyabilirdim ki ? Ne kadar onu unuttum desemde, o benim her şeyimde. Aşkım, sevgilim, kalbim, benim her şeyim. onu çok sevmiştim bir zamanlar ama artık o kız yok. O kız yok artık benim için, ne bir mezar, ne bir anıt, sadece kalbimde ki yara var onu bana hatırlatan...[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

Okumadım ama (bkz: sen yazdıysan güzeldir)[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
--------------------------------------
hired_gun, 21 Haziran 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...