Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

teamspek nedir ?

EviLCrieS

Öne çıkan mesajlar

aynı zmnda pk yaparken partydeki insanlarla iletişiminin en üst düzeyde olmasına yardımcı olduğu için gerçekten yararlı olan bir program.... tabii partyndekilerin biri japon biri türk biri polonyalı biri ingiliz geri kalanlar türk olursa o zmn teamspeak i kapatıyosun :D[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 08 Ağustos 2005 15:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır bendede 256 adsl var bende kullanıyorum.Lag olmuyor.Ama TS de lag oluyor bazen o ayrı TS nin serveriyle ilgili mesala sesisn 1-2 saniye geç gitmesi gibi.Online oyun oynayan herkersin kullanması gereken bir program teamspeak.
(Alternatif program ventrillo http://www.ventrilo.com )[signature][hline]Uninstall KO!!!
bb
Sosyal ağlarda paylaş

speak team : arkadaşlarınız la aynı ortamda sesli chat olayıdır. Cz ve savaşlarda kullanılması daha dorudur. Örneğin lr,str,buff gibi isteklerinizi sesli chat ile yapabilirsiniz....[signature][hline]Nick : VW
Clan : The_Others
Server : Ares
Job : Assassin
Nation : El Morad
Level : 59
Nation Point : 8xxx
Düşmanlar : Bobert,CoolTang
BİR İNSANA GÖRE ; BİRDEN FAZLA İNSAN OLMAM LAZIM.....
Sosyal ağlarda paylaş

vayy ersın 59 olmusun master olda bı hedıye verım sana ısıne yara belkı maste rkıyağı olsun ebnden san 60 olunc abenı gorde verıım hedıyenni :D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan:Non33dSome1
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRibula, 08 Ağustos 2005 18:09 tarihinde demiş ki:
vayy ersın 59 olmusun master olda bı hedıye verım sana ısıne yara belkı maste rkıyağı olsun ebnden san 60 olunc abenı gorde verıım hedıyenni :D

vermeyen doptur :D[signature][hline]Nick : VW
Clan : The_Others
Server : Ares
Job : Assassin
Nation : El Morad
Level : 59
Nation Point : 8xxx
Düşmanlar : Bobert,CoolTang
BİR İNSANA GÖRE ; BİRDEN FAZLA İNSAN OLMAM LAZIM.....
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben kullanmıştım zamanında emmevelakin oyuna girdigim zaman acaip geç gidiyodu sesim. yani duff attıgım adam öldükten sonra duyuyolardı sesi. bide zaten komplexe girdim bu teamspeakten dolayı 2 taraf aynı anda basınca konuşma tuşuna yankı yapıyo kendi sesini duyuyosun. kendi sesimi duyana kadar hep brad pitt gibi bi sese sahip oldugumu sanıyodum ama öyle diilmiş meger. bilhassa ayı bögürmesi katır anırmasının ortası bi sesim varmış[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Teamspeak diye aratma yapsan hemen çıkıcak karşına.. ama nerdeee

Hatta arama bile yapmana gerek yok 2. mesajda link verilmiş

http://forum.paticik.com/view.php?id=121627[signature][hline]Shakkil / LvL 61 / Elemental Lord / BiatchKnightS / Ares

[Bu mesaj Shakkil tarafından 09 Ağustos 2005 09:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ftp://ftp.freenet.de/pub/4players/teamspeak.org/releases/ts2_client_rc2_2032.exe
Bu direk link burdan indirebilrisin.İndirdikten sonra programı kuruyorsun pc ne.Programın mantığı mirc e benziyor.Kurulu serverlar var girip kanal açabiliyorsun hatta açtığın kanala pass bile koyabiliyorsun.Kanalındakilerle microfon aracılığıyla konuşuyorsun.Online oyun oynarken özellikle action anlarında çok faydası oluyor.Malum KO da pk da üzerine 20 kişi gelirken cure pls yazmak kasıyor biraz :-)[signature][hline]Uninstall KO!!!
bb
Sosyal ağlarda paylaş

abicim 3 kişi moradonda pazar gezıon işte o zmn o kdr işe yarıorkı anlatamm dırek canlı yayın pıyasa haberlerı 2 kişi tezgah acmısken 3. fıoyatalra bakıor ve polıtıka belırlıor eheueh profesyonel ticaret için gereklı bence :D[signature][hline]Nick: _TRibula_

------------------------

Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRibula, 09 Ağustos 2005 12:11 tarihinde demiş ki:
abicim 3 kişi moradonda pazar gezıon işte o zmn o kdr işe yarıorkı anlatamm dırek canlı yayın pıyasa haberlerı 2 kişi tezgah acmısken 3. fıoyatalra bakıor ve polıtıka belırlıor eheueh profesyonel ticaret için gereklı bence :D

sen ciddi ciddi 2. greyhawk olma yolunda ilerliyosun ha.. eheh..[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

grey kadar olamasakda uğrasıoz işte 7x24 3 char tezgahta duruor bakalım bı sekılde bızde zengın olcaz buarada o esyaları gorup sen dupecısın dıen için insallah yeterlı acıklama olur bu[signature][hline]Nick: _TRibula_

------------------------

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...