Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manowar Türkiye'de !!!

requem

Öne çıkan mesajlar

ekşiden 2 tane kaynak cıktı, ama 2si de kesin yerler degil, resmi sitede ise henüz bir tarih gözükmüor

http://www.delikasap.com/forum/viewtopic.php?t=1769

http://www.manowartr.com/tur/details.asp?haberid=1103546654

türkler ve köpekler giremez oalyı dogru muydu hatırlamıyorum ama muhteşem performanslarına seyirci olmayı cok isterim dogrusu[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

ona da inanırım ama bana güvenilir link falan lazım, güven geçtiim haftaiçi yüxexes te de korn geliyor demişti, oysa bi garantisi falan yok yani, gelmiorlar henüz kendileir

saglam kaynak lazım, yatıyorum walla ben, yarın bakarım[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

ya yatıcam ben=)

korn ile ilgili haber yabancı bir fan sitesinde var şu anda

ya şunu anlatmaya calısıyorum, gruplar kendi sitelerinde geleceklerini açıklamadıklartı sürece, ya da organizatörler(ilki daha önemli benim için ama) interettte vs. açıklama yapmadıkları sürece grubun gelmesi kesin degildir

tam şu anda bu hem korn hem de manowar için böyle

herhangi birisinin resmi sitesinde geleceklerine dair bir haber yok, bunu lütfen göz önünde bulunduru[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

korn un sitesi içerik fakiri hale geldi.korn kamp den bakmak lazım onun da şifresi bende var mıydı yok muydu onu bile hatırlamıyorum zaten paralı olmuş.

bana korn gelecek olsa bile kesin bi boktanlık olur iptal olur vs. gibi geliyor.zaten gelmelerini de istemiyorum bu kadar sene sonra en boktan halleriyle.

öte yandan manowar gibi delikanlı bi grubun gelmesi sevindirici.[signature][hline]"All 3 days of E3 coverage brought over 2 million hits to the website, I wonder why"

[Bu mesaj arcane tarafından 06 Haziran 2005 05:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

En son "Manowar geliyormuş" demiştim arkadaşıma çok ciddi bir şekilde Sepultura konserinde de arkadaş zor önlemişti yeni bir dedikodu yayılmasını :-) Saniyesinde kulaktan kulağa yayılmaya başlamıştı.
Ama inanmadılar bana! Nah işte bakın![signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

obaa gelirlerse super olur
ya şu gruplarda gelmediler gelmediler hepsi bu sene gelıo iyi gruplar cuzdanı bosalttık biletlere valla :)
ama deyer umarın konserlere :)[signature][hline]sheref, 05 Haziran 2005 05:07 tarihinde demiş ki:
Yapış yapış mı ? kola mı ?
emin misin lol
Rock City
[b]Slash Online
The Metallica Club Of Turkey
Almora Sevenler Buraya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...