Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz (Khan Hakkında)

Necro

Öne çıkan mesajlar

siz gittiniz böle oldu :~([signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.
Nick : Izual...........Attachment leads to jeaolusy,
Race : Karus.........a shadow of grief that is.
Class : Mage.........Rejoice for the ones who transform to the force.
Clan : nOObz.........Miss them do not, mourn them do not...

Train yourself to let go of everything you fear to lose!
Sosyal ağlarda paylaş

ee pro&l33t in yanı sıra güvenilir olunca insan , zor bulunur haliyle. myko ya myko mirage desen 5m fln shardda allah bilir 10-20m flndır. ne yani bu para mı? bide ben o adama clan banktan 2 tane silah vermiştim ilkini yaktı diye. töbe yarabbim onuda kesin satmıştır. küfür edicem edemiyorum rules suck[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bakın ciddi bişi dicem. Ben şimdi adsl aldırdım kaldığım yere. (yani kendi evime cıkana kadar da rahat online olabilcem) ve yaklasık 3 gündür zınk diye giriyo servera. yani düzelttiler mi naptılar ama oluyo harbiden.

Lag desen uskoda da lag var gelin bu clanı bırakmayın sonra bizim gibi küçük esnaf magdur oluyo (item alamadık bankadan ) :)

gelin geri dönün beyler bayanlar...[signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.
Nick : Izual...........Attachment leads to jeaolusy,
Race : Karus.........a shadow of grief that is.
Class : Mage.........Rejoice for the ones who transform to the force.
Clan : nOObz.........Miss them do not, mourn them do not...

Train yourself to let go of everything you fear to lose!
Sosyal ağlarda paylaş

hll olsun tüm itemler khan ve kahn a bişi demiyorum güya yakalanmyacak ya :) salakmısın dedim wtf dedi
sonra ı harfini kullandı yakalandı :D tabi

neyse hll olsun itemler benim ben helal olsun desemde sahipler ne der kim bilir :)

neyse şuan 2xmirage var :) o bana yeter[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / TurkishTown
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

O nası bi ah, o nası bi beddua "ölür geberir"[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 08 Ağustos 2005 23:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben kendi emegim ve güvenim için öyle beddua ettim ve bu benim fikrimdir hakediyor çünkü. allahtan adresini bildigim tanıdık bi sima diil.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

1. Bu Hakkımda yazılanları gorunce 1-2 itemin insanları nasıl dusurdunğunu gördüm.

acc i emanet ettğim çocuk(16m) zannedersem buffye tatile gittimi ve gelince butun itemleri iade edecegimi solemiş kendisini veremyeceginide solemiş

3.kahn isimli char benim acc imdedir bugun yaptıı lamerliide anlattı onun için ben özürü diliyorum(necroya yabancı numarası çekmiş)

hakketen hiç kimseye guven verememişim bu gördüm ve bi shard bi mrage için sayısız beddua yemişim eywallah oyunda olan kimse lutfen lufer inn e gelsin su an shardı ve mirageyi verebilirim
Goblin rog itemleride 1-2 gune verriim

Gerçekten su yazılanları gorunce çok uzuldum halbuki geince çok güzel şeyler planlıyodum sağlık olsun

üzerimde emegi olan herkese tskr edyiroum

inn e gelcek olan kişi hasmez olursa daha çok sevinrimi

en azındandierlerinegöre fasla bedduda sallamamış belkide olayın gerçek boyutunu bilmedii için oyle bi sitemde bulunmuştur[signature][hline].....................STFU..................
Sosyal ağlarda paylaş

geri geldiysen sen ?
Ben senden özür diliyorum
Ama o arkın mıdır nedir her halt ise :| deli etti[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / TurkishTown
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar biri lutfen lufer inn e gelsin çocuk cihtinlerimi fln satmış para vs itremerli veryimi bırakıyorum oyunu

millet bedduayı geçmiş ölümüze falan okumuşlar

aldımııs sialhları bilerek yakmışıs biz güya lütfen acil biri gelsin tt_ vs kim warsa[signature][hline].....................STFU..................
Sosyal ağlarda paylaş

abi item canlısı fln delim seni inandırmak hiç zorunda deilim

lütfen lufer inn e birisi gelsin

8m para
war cihtin gauntles
1x shard
1x mirage
1x clever+2
1x +8 stileto
1x lycaon pendant vericem ve sizi bekliyorum çıkacam lutfen birnisi gelsin

itemleride nefsine yenik dusmucek biri gelsin alsm lutfen
bi de cigeri bes para etmes itemler için baskasına okumayın[signature][hline].....................STFU..................
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SIleNt, 08 Ağustos 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
hakketen hiç kimseye guven verememişim bu gördüm ve bi shard bi mrage için sayısız beddua yemişim eywallah oyunda olan kimse lutfen lufer inn e gelsin su an shardı ve mirageyi verebilirim

yahu hangi güvenden bahsediyosun khan? ben sana güvenmesem niye verim onları? ben sana bizzat verdim ama bu yapılanlardan sonra güven fln kalmadı. ne kadar dogrudur charını emanet ettigin bilemiyorum ama o kahn nickiyle o eşyaların satılması nedir allah aşkına? bu mudur güvenin karşılıgı. ben hiç bir lafımı geri almıyorum ve halada arkasında duruyorum. bu oyunları zevkli yapanlar itemlar degildir ve benim laf ettigim itemların kimde oldugu degildir. ben bu oyunu iletişimden ve paylaşımdan dolayı oynuyorum. itemların gözümde bir degeri yok yeterki insanlardan aynı karşılıgı alim. çok ayıp ettin en beklemedigim adamlardan birisiydin.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

1. si iyice okuyamışın abi tiemlerninizin hepsi fazlasıyla duruyo baba verdiigin shard mirage gob parts dimi

ben şimdi yukarda saydıklarmı veriyroum

itemler fln satılmadı çunku ona kesinlikle satma dedim bole bise olacagını tahmin ederek

9999999999 gibi fiyattan koymus olabilir piyasayı orenmek için

neyse geçti gitti

biri lufer baka geldin[signature][hline].....................STFU..................
Sosyal ağlarda paylaş

raist abi raist

madem saydıın beduaların hala arkasındasın

bildiim butun bedduyı sana okuyorum senin gibi

aynen senin dedigin gibi ALLAH BELANI VERSİN İŞALAH ÖLÜRSÜN

geçin bu ayakları insanlara adam gibi bakın

benim sözümüsözdü itemleri bnde guvende dedim

çocuun birine emanet eetim oda buffy oLayı açıklamıs sorada rahaty rahat kasmak için tınlamamıs milleti itemlere dekunmamıs

etti bedduların hala arkasında duranları ALLAH BİN BELASINI VERSİN[signature][hline].....................STFU..................

[Bu mesaj SIleNt tarafından 09 Ağustos 2005 00:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...