Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warcraftta favori karakteriniz ?

TheSilver

Öne çıkan mesajlar

insanların karizmasını undead olarak mı kurtarıyor ? arthas insanlar için yüz karası + hain + artık insan değil

Thrall , Lord of the Clans derim ben.[hline]they say...                                         
when you hunt the engineer-
the engineer also hunts you!
Sosyal ağlarda paylaş

ilidan,mıne oherifin frozen thronedaki ezikliklerinden sonra demonhuntalardan iğrendim,yaşasın paladinler,yaşasın knightlar,arthas karizma(hele frozen throne un sonunda,yada utheri keserken kendini aşıyo)

-uther:i hope there is a special place for u in hell arthas!
-arthas:i dunno uther,i intend to live for ever!
yada
-uther:your fathers ashes are in this urn,do u wanna piss on'em for one last time?
-i dint knew it,nor i care,give me the urn or face my wrath!

bu sahneleri çok seviom[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 06 July 2003 16:46 tarihinde demiş ki:
Benim favori karakterim nigthelf demon hunter ve prince arthıs insanların karizmasını kurtaran bir o var yoksa diyer ırkların yanında sönük kalıyor biraz.
Uther bin basar o salak Arthas'a Uther babamız !!![hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

arthıs satıcı olabilir fakat bende bir iki posteri var adam acayip karizma kılıç dehşet bir şey o kılıç için bende satardım insanları :) he he utherda karizma ama arthıs kadar deyil arthıs daha karizma gençliğin verdiği ateşle dalıyor undeadlere sonra yoldan çıkıyor ama yoldan çıkıncada ayrı bir karizma oluyor.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 06 July 2003 20:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arthas tabikide
başka kim olabilirdiki.
he sylvanas ta olabilir :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

-What are you doing my son?
-Succeeding you father!

Türkçe meali :
-Napıyorsun oğlum?
-Yerini alıyorum baba!

Daha türkçe meali(?) :) :
-Napıyon lan oğlum birinin gözünü oycan?
-Ay pardon baba elim kaydı![hline]
Never was and never will be..

[Bu mesaj zlorwf tarafından 06 July 2003 23:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...