Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu kadar da aleni olmaz...

CizmeliKedi

Öne çıkan mesajlar

Buyrun yorumsuz.
Her alıntı ayrı bir yazıdır...

said:
Gm Tarafından Item ve Karakter Satılmaktadır.

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar Başlıkda da Duyduğunuz Gibi Item ve +60 üstü karakter satılmaktadır. Bu Başlığı Milletin Parasını Sömürmek yada Kandırmak İçin Açmadım. Benim Çevremdeki Bir Çok İnsan Karakter ve Item Aldı. Arkadaşlar Bu Arada $35 GoldBar Satılmaktadır.

Ulaşmak İçin : [email protected]
bunu ekleyin item satan arkadaş ile sizi birebir görüştürcem fiyat konusunu ise alacağınız item'a ve karaktere bağlıdır.

said:

lvl 62 bir mage için gm lerin biçtiği fiyat nedir biraz bilgi verebilirmisin Khrull

said:
Arkadaşın verdiği fiyat $500 belki pahalı gelebilir ama bu işler aleni satılmaz eğer anlaşılırsa ban yersin o yüzden karakterin acılma tarihini 1 ay öncesini yapcak. Düşün Mesala Sen karakteri bugün aldın bugün account aldın ve actığında direk 62 lvl karakter ve diğer gm'ler baktığında "daha bu adamın ilk günü nası ilk günde 62 lvl yapmış" diyip banlarlar. ondan dolayı kayıt süreni 1 ay öncesine alıyor.

eğer pahalı diyorsan goldbar var $35 kesinlikle dupe değildir.

said:

yok kardeş onlar bence speedko ile yapılmış ve hızlandırılmış chr dir başkatürlü olamaz

said:
puahauhuau speedko ile ne alaksı var

dostum bu bildiğin gm istediğini istediği gibi yapıyor karakter basıyor karakter banlıyor istediğine item verip geri alabiliyor, istediği kadar millete para veriyor...
[signature][hline]CizmeliKedi in Beramus.
Sosyal ağlarda paylaş

n00bların takıldığı gerksız muhabbetlerın donduğu KO ıle bağlantısı olmayan sacma bı sayfa ve sacma bi yazı anlam veremedim adamlar orda lvl 29 charı fln satmaya calısıor dusunun forumun kalıtesını veya KO bilgisini[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: Sudden Death

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...