Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jacabo dan calismalar

jacabo

Öne çıkan mesajlar

PS ile biraz rengi açmak sonra biraz kontrast vermek sonra birazda sharpness yapılsa çok daha güzel durur gibime gelio aslında. blur luk ortadan kalkar. arka zemin beyazlaşır. makinada PS yok şu anda olsa ben yapcam ...[signature][hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Grafiker ( Corel Draw & Photoshop ).
Autocad öğrenmek zorunda kalmış olan kişi.
Fizik okumayı bilinçli olarak seçen bilgisayar manyağı ve ruh sağlığı yerinde olmayan biri.
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Gölge,seni severim. Görsel sanatlarda en olumlu eleştrilere sahip kişisin. Lakin şuan çok yanlış yapıyorsun birdaha düşün bence. Senin açtığın konuda hiç kimse berbat olmuş,kötü olmuş,becerememişsin vesaire demedi. Hiç olumsuz birşey denmedi bile. Bir de şu var,eleştri beklemiyorum ne demektir anlamadı kimse. Yani çalışmanı görsel sanatlar bölümüne koymuşsun ama ne amaçla... Eleştri yok demek,pozitif veya negatif birşey söylenmesin demektir. O zaman neden var bu çalışma görsel sanatlarda? Koy öyle,3-5 kişi baksın konuya "ha evet" diyip çıksın bunu mu istiyorsun. Benim anlamadığım nokta bu. Çünkü eğer istediğin buysa,çok saçma. Burda iyisi de var kötüsü de var. Herkesi saygıyla karşılıyoruz...[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

Edit, Update

20 aralık 2004 tarihi itibariyle, koyulan çalışmalara kritik ve eleştiri istiyorum, ya da kritik eleştiri filan istemiyorum veyahut sadece övülmek istiyorum beğenmiyosanız söylemeyin notlarının koyulması, ve bunlara uyulması tavsiye edilmektedir. yorum istemeyene yorum yapmak geçici veya kalıcı ban yapabilir.

boyle de bisey var ama, nereden baktıgınıza baglı kimin haksız oldugu.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır anlamadıgın şu tamam oyle bi hakkı var kullandı

ama sonra ufak bi tartısma ortamında
butun diger calısmalarını koyan ınsanların konularına nıye sacma sapan mesaj lar atıyor ?
belki haklıydı ama bence kendini yere vurdu boyle bi hareketle[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...