Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Konyaspor

hvt

Öne çıkan mesajlar

said:
DynamicK, 07 Ağustos 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
yorumlayan herif kim sinir oldum ben adama

sen mı ben mı ya fizik kalitesimi öyle bişey diyo tam fenerli :D ayrıca altay bu adamlan 2 kere küme düştü ya adamı sallamazlar boru boru otüyo [signature][hline]Sharmon UO Shard - geLioooo
Kawalıma dokunmayın , Onuda cebimde gömün , deLi Çoban ...

[Bu mesaj Fransua tarafından 07 Ağustos 2005 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Loli-pop, 07 Ağustos 2005 22:04 tarihinde demiş ki:
said:
circirbocugu, 07 Ağustos 2005 17:19 tarihinde demiş ki:
4-1 cımbom dıyorum ..Gollerden bırı Hakan 2 sı Necatı bırıde Hasan Şaş..

şöyle skor tahmini yapmayın patlıyo sonra...:D

Puahauha Tutsa Ermiş olurdum ustume ermis yazdırırdık :D ..Kötüyüm ben :)..Patladık..[signature][hline][b]Gelebek...Olamam ..Tırtıl olmam lazım..
Kalp istiyorum bende...isterem...Şebnem Feraha asıgım..Platonik kalp isterem...:=)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransua, 07 Ağustos 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
canaydın giderse kim gelicek ki ?! canaydın dan iyi adam yok su anda ergun gürsoymu gelicek oda 5 para etmes bence canaydın iyi dewam böyle

ahaha bencede kalsın canaydın..[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray ın en güzel yanı sadece ve sadece mekteb-i sultaniye lilere başkanlık hakkı tanınıyo o güzelliği war zaten adam gibi adamda ordan cıkıyo daha kaliteli adam gelir gelmez değil ama canaydın da iyi adam yani hakkını yemeyelim[signature][hline]Sharmon UO Shard - geLioooo
Kawalıma dokunmayın , Onuda cebimde gömün , deLi Çoban ...
Sosyal ağlarda paylaş

gerets demiş ki:
orta sahadaki presimiz sayesinde rakibi boğacağız :P

şaka bir yana hasan şaş da kafayı sıfıra vurdurunca eski günlerine döndü gibi,1 maçlık konuşulmaz ama bence istikrarlı olacak bu sene.[signature][hline]Green is the colour of my death
as in winter-guise I swoop towards the ground
Green is the landscape of my sorrowfilled passing
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reignman40, 07 Ağustos 2005 23:59 tarihinde demiş ki:
said:
Reignman40, 07 Ağustos 2005 11:45 tarihinde demiş ki:
her ne kadar çok eksiğimiz olsada bu maçı 2-1 ya da 2-0 alcaz gibime geliyor

ben demiştimcilik sewmem ama...
:)

iyiki sevmessin :lol:[signature][hline]your face, your ass, what's the difference?
Sosyal ağlarda paylaş

ya ilic ilk macinda 2 gol atti valla iyiymis ben bu kadar beklemiyordum. gol krali olacak galiba...[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransua, 07 Ağustos 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
adam kendı cebinden para bile werdi takım için olsun o kadar abi yönetim istifa diyolar şerefsizler siz ne bicim gs lisiniz adamlar bedava bilet alamadı diye gerizekalı doldu ya türkiye

Şerefsizin önde gideni sana benzer , Asıl çıkartların tanıdıkların için GS satan sensin demektir ,Hala canaydını savunuyorsan.

Ağzını topla konuş konuşurken

Onun bunun yalakalığını yapmak için ağzını açma
Dünyada gördüğüm en kötü yalancı , düzenbaz içten pazarlıkçı GS başkanı Canaydın.

Liselilerin tamamı çıkar ilişkileri yumağında yaşayan bir grup.

"Abi napıyım üst dönemden rica ettiler oy verdik"
Adam gibi adam böle mi oy verir ??

Adam gibi başkan transfer yapamıyacaksa ÇIKIP ERKEK gibi söler .Yok yapıcaz edicez 3 yıldız 7 şampiyonluk 3 avrupa kupası stad. Ulan herif politikacılardan daha yalancı be...

Gerizekalı lafınıda aynen iade edip , tüm GS sizin gibi yalakalardan kurtulmasını temmenni ediyorum.

Üsdt dönemlerinizin dediklerini yapın belki şirketlerinde sizede iş verirler karnınız doyar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...