Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl bi seerver ve tuzak bu yaa

Necro

Öne çıkan mesajlar

Doğru yolu bulup Uninstal etmeli,
Parayla rezil olmamalı,
40m verip tertemiz gw oynamalı,
Para yoksa Unoffical serverda Lineage oynamalı,
Dupe-hack-lamer-Türk düşmanlıgı-saçma oyun düzeni olmadan adam gibi,rahat kafayla oyun oynamalı.
Yaniiii.
Takayımmı flame resistleri =)

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 07 Ağustos 2005 20:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

buz kirpisi bence yaptıgın kokakolacıya pepsi satmaya calışmak gibi oldu...[signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.
Nick : Izual...........Attachment leads to jeaolusy,
Race : Karus.........a shadow of grief that is.
Class : Mage.........Rejoice for the ones who transform to the force.
Clan : nOObz.........Miss them do not, mourn them do not...

Train yourself to let go of everything you fear to lose!
Sosyal ağlarda paylaş

zevkler ve renkler tabii ki bu olay...[signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.
Nick : Izual...........Attachment leads to jeaolusy,
Race : Karus.........a shadow of grief that is.
Class : Mage.........Rejoice for the ones who transform to the force.
Clan : nOObz.........Miss them do not, mourn them do not...

Train yourself to let go of everything you fear to lose!
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunun bi - sine rastlamadım belki sizin kadar oynamayıp deneyim yaşamayaşımdandır lag den ölmek dışında gerisi güzel oyunun . belkide şuanki halimle kalmalıyım çok zewk alıyorum

P.S: Uo ya ilk başladığımdada bu zevki alıodum keşfedicek çok şey vardı yavaş yavaş keşfediodum sonunda herşeyi öğrendim her geçen gün oyun baydı .. K.o da öle keşfedicek çok şey var ve hepsini keşfedene kadar bırakmam ben =)[signature][hline]Anubis the Sexy
Voys, 06 Ağustos 2005 23:25 tarihinde sayıklamışki:
tartarlı su , müsil hapı atılmış su , karbonhatlı su gibi şeyler gelıyor rakı görünce aklıma. müsil ne alaka demeyin hastahanede verdiler... verdiler... verdiler...
Sosyal ağlarda paylaş

Keşfedilecek tek zevki arkadaşlaralr beraber Boss benzeri yaratıklar kesmek ve czde koşuşturmak. Onun dışında sıkıcı bir oyun. (ben oynamıyorum şahsen. Arkadaşlar çağırırsa gidip iki tur cz atıyoruz neşeli oluyor :D) Ama cz olayıda editler yüzünden bozdu biraz.[signature][hline]Wanted!!
Vash the Stampede Dead Or Alive
60 Billion $$
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...