Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresde Yine Dupe Temizliği

TRibula

Öne çıkan mesajlar

ya bu geçen bizim yetkililerin aldığı karar benziyor hani karşı takımın taraftarı gitmicek maça muhabbeti.

yahu şu dupe silmeyle uğraşacakları kadar engellemeye çalışsalar

e tabi engelleyemedikleri için işte kurunun yanında yaşı da cazır cazır yakıyorlar valla[signature][hline]http://www.myspace.com/misanthropehus

name :Misanthropic
race :Troll
class :Priest
server : Bladefist
guild : Alaturqua
Sosyal ağlarda paylaş

benım ağzım yanı bıkere allah dusmanıam vermesın 2.25m nası gıtı bı kerede ben bılırım
hala moradondan cıkamıom onun acısı yuzunden :)

pıca ıle nalsalım en verırm ona o tanır benı ztn eskıden berıı taaa The army of turks den :D ahh mazi ahh[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

ehueheh benı sen mı baltalıcan lan halıs mulıs +8 mırage olm bu ya satması zor deıl buınu baltala baskasına satıım komaz bana ama arad apıcallonıunda ısı gorulsun:D[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

ya 500 k sılındı bankada ya da ben o 500 k ile nus ve sb aldım tam hatırlamıyorum.onun dı$ında hıc bı ıtem gıtmedı.allaha $ukur hepsi alın terı *!böbürlenir* birazdan gelip bizimkisi ne bok mu diceklerin sayısını tahmın edemıyorum =P bu arada gecen bir yabancı bana rogue chitin pad,pauldron,+1 cleaver vermı$tı hatta topic bile acmı$tım böyle adamlar var mı dıye.bazıları dupe tur o item vs demı$tı hatta bende $uphelenmı$tımde o ıtemler gıtmemı$ $ımdı cıdden hll olsun adama =P[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

2 hafta önce temizlik olcak demiştim ama bazı çok bilmiş arkadaşlar bundan sonra yok temizlik dupe bitti ztn demişlerdi...ama dupe bitmedi yapabilen yapıyodu ztn hala laggtan faydalanırak..

ancak benim anlamadığım şerefisz GM'lerin bostan düşen ıron neclage ve elf metal ringi silmesi...[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_
Server:ares.........................server:ares
clan:_Lift_Me_Up .........clan:OldieS
np:17xxx.............................np:20xxx
lvl:61..................................lvl:63
durum:paper olmaya çalışıyor...durum:ölü gibi

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Destruction, 06 Ağustos 2005 16:18 tarihinde demiş ki:
Benim de scorpion shield'im gitti. Daha dün almıştım :(

En çok sana üzüldüm valla ya :( ikimzde züğürtüz zaten bişi almışssın yazık olmuş :([signature][hline]Server : Deimos
Clan : n00bz
Nick : NecrozaN
Lvl : 3x
NP : pOq gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...