Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

60 Kapısı

OnuRRR

Öne çıkan mesajlar

Ya beyler bu ke gelince haritalar canavarlar falan deişcekmş onu anladıkta bi de şey warmış lvl 60+ larının girebildiği 60 kapısı die bi yer hane 40+ ların girebildiği eslant gibi ne kadar doğru bu yada gerçekten öle bişi warsa ne tür yaratıklar olacak bu 60 kapısında??? information plssssssssss[signature][hline]Life Is Nothing Without Fucking
Sosyal ağlarda paylaş

estlant gibi bol exp veren yaratıkların olduğu yere lvl 60+++lar gircek onu biliyom sadece...[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_
Server:ares.........................server:ares
clan:_Lift_Me_Up .........clan:OldieS
np:17xxx.............................np:20xxx
lvl:61..................................lvl:63
durum:paper olmaya çalışıyor...durum:ölü gibi

Sosyal ağlarda paylaş

- Agaaaa partiye al agaaa ks yapmak zorunda bırakma beni agaaa al hadiii ( birisinin imzasında görmüştüm ama benim de başıma geldi bu )

gibi diyalogların yaşanmayacağı bir mekan olacak orası . ( ya da ben öyle umuyorum )[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : FiRe
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 07 Ağustos 2005 14:24 tarihinde demiş ki:
said:
Aware3, 07 Ağustos 2005 13:04 tarihinde demiş ki:
+60 ların gire bildiği bi yer
zaten o uskodada var
Kalluga işte

off offf
Pianaya gidebilen herkes kallugayada gidebilir.Yani lvl 1 de gidebiliyor.Ama kallugadaki yarıktan bahsediyosan aktif değil orası.

offf off burial
o lvl 1 adamın bile gidebilecei yer Kalluga gate :D
Sosyal ağlarda paylaş

@aware3
senin konuşman yeter :D dayanamıyorum anlatıcam aware3 le tanışmamızı :D

birgün eslantta apostle kesiyoruz, lider benim haliyle(!) buffer healer tank assassin lr mage fln var ortam kaynıyo yani. 188 diye bi adam var mykoda en baba assassinlerden biri. party pls dedi. ben de o dönemde assassin olan aware3den özür dileyip attım partiden. bu başladı küfür etmeye fln ben gayet sakin bi üslupla bu bi oyundur fln diyorum ama adam coştu bi kere :D sakinleştirip "dost muyuz" diyorum adam hayır diyo. adam coştukça coşuyo. neyse dedim laftan anlamadığına göre seni kaale almıyorum civarı bişey dedim. bu dedi ki, "ulan sen benim partime de gelirsin bigün o zmn gösterecem ben sana, tanıdıklarım var dağıtacam" fln dedi. hehe dedim geçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani buri ye katiliorum eslant a +20 lvl daha eklemisler iste lvl 60 + giricek :D sanirim orda daha degisik creepler daha iyi itemler ve daha iyi exp olucak arkadasdan duydum japkoda +8 shard düsüormus lvl 60 + eslant da burdada ölese yasadik : )[signature][hline]Server : Diez
Nick: Jihn
LvL:53
NP:xxx

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 07 Ağustos 2005 17:09 tarihinde demiş ki:
@aware3
senin konuşman yeter :D dayanamıyorum anlatıcam aware3 le tanışmamızı :D

birgün eslantta apostle kesiyoruz, lider benim haliyle(!) buffer healer tank assassin lr mage fln var ortam kaynıyo yani. 188 diye bi adam var mykoda en baba assassinlerden biri. party pls dedi. ben de o dönemde assassin olan aware3den özür dileyip attım partiden. bu başladı küfür etmeye fln ben gayet sakin bi üslupla bu bi oyundur fln diyorum ama adam coştu bi kere :D sakinleştirip "dost muyuz" diyorum adam hayır diyo. adam coştukça coşuyo. neyse dedim laftan anlamadığına göre seni kaale almıyorum civarı bişey dedim. bu dedi ki, "ulan sen benim partime de gelirsin bigün o zmn gösterecem ben sana, tanıdıklarım var dağıtacam" fln dedi. hehe dedim geçtim.

ula KO yu bırakmasaydım gösterirdim sana :@
ama ben küfretmedim pek
bu arada daha 2 gün önce 188 in clanına girdim hahaha :D
ama KO yu bıraktım işte :P
"zaten clan okadar coşmuştu coşmuştu coşmuştu coşmuştu sammayı tek kişi bile keserdi yani oakdar coşmuştu" ( eterlinüs 188 in clanında olsa böle derdi :D )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...