Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assasian mi Archer mı?

ExtRaFlush1R

Öne çıkan mesajlar

said:
arcenoid, 06 Ağustos 2005 12:26 tarihinde demiş ki:
walla neyle kasarsan kas ama. en iyisi assasien bence. archer i salla.

Nasıl ya okçular iyi item olduktan sonra çıldırıyo biliyormusun sen bence lvl 60+ kadar assasin kasılmalı eger chitin bow falan buldun mu zevkine ret skill yapacaksın en güzeli öyle oluyor[signature][hline]name= _Shujinko_
lvl=6*
Np= 27***
Karus_Assasin
Baş Düşman= DraBuLL
Server= Xigenon
Sosyal ağlarda paylaş

Basit bi açıklama yapıcam.
Ben diezde Lvl 61 archer ım setim full +7/12 chitin ve elimde ib +7 var şimdi sorucaksınız bu itemlar güzel hoş takılar fln die onlarda iyi sayılır kekuri ringler ve pp var üstümde gerisi normal düz takı.

Action da rogue'lara minimum 300 maximim 2000 vuruyorum shadow hunterla(lvl 60 archer yeteneği) 2000 damage i abartı gelicek ama debufflar sayesinde 2000 vuruyorum. Neyse önemli konuya gelelim.

Bu oyunda inanın akıllı ve elini çabuk tutup etrafınızı iyi kolaçan ederseniz archerın üstüne NP kazanan bi class yok.. Çünki uzaktan vuruyorsunuz vuramama şansınız yok %100 oku atıyorsunuz.
Şimdi - leri + larından bahsediyim:

+'lar:
1 Kesinlikle tam bir fordcu chardır, hp si sona inen çoklu kişinin daldığı bir düşmanı %99 siz öldürürsünüz.
2 Uzaktan hasar vermesi özelliğinin yanında mesafe olarak mage in kullandığı mesafeye nazaran 10 metreye yakın bi atış alanı ortaya çıkar buda demektirki teke tek bir mage veya priestle savaştığınız zaman 2 şut kesinlikle atar ve savaşa üstünlükle başlarsınız.
3 En önemli özelliği ise grupların en arkasında kalıp savaşan dostlarına arkasın hatrı sayılabilicek kdr fazla hasar vermesidir.
4 Son olorak kesinlikle pk party nin varsa 2 assasin yerine 1 assasin 1 archer alın nedeni kaçan düşmanı assasinler yakalayamayabilir fakat archer durduğu yerden shadow hunterla ölmek üzere olan düşmanı anında yere serer. Kaçışı vu kurtuluşu yoktur.
5 Light Feet'i kullanması archer a verilmiş en güzel yan yeteektir bence. Düşmanınızı hem iyi kovalar atış mesafesi sağlarsınız hemde gerektiği zaman hızlıca kaçabilirsiniz.
6 Archer sadece uzaktan saldırmaz 5 arrow atma özelliği vardır düşmanın tam olarak dibine girip 5 arrow u sürekli kullanırsanız düşmanınızın şansı %1 dir :) Fakat bu 5 arrow olayı genellikle archerlar arasında geçer 2 archer birbirini gördümü kesinlikle uzaktan savaşmaz dibine girer arrowları konuşturur. Comboya ilk kim başladıysa o kazanır. Hp pot'un faydasız kalacağı oyundaki en güçlü saldırıdır...

-'leri :
1 Uzun zamanda çok adam öldürebilirsiniz. Yakın savaşçıkar gibi bi ona bi ona dalıp kısa sürede kazanç sağlıyamazsınız.
2 Teke tekte hele bir warrior a karşı %1 bile şansınız yoktur. Warriorun süreklilik combosu sizde bulunmadığı için hem zırhdan dolayı fazla hasar alırsınız hemde hp nizin düşük oluşundan kısa sürede OooOOooO :)
3 Zayıf bir karakterdir Ok atma süresi yavaş olduğundan teke tek veya 1 kişiye saldırarak pek kazanç sağlıyamazsınız.
4 Düşman tarafından genelde priestlerden sonra 2. hedef olarak görülürsünüz. Bi archerın canlı kalması düşman tarafından hiç iyi bir olay değil düşman için 2. en önemli risk arzeden karakterdir.

Bir dipnot: Asla ama asla grubun önünden gimeyin herzaman arkalarda veya grup içinde yer allın zayıf ve yakın savaş yeteneği bulunmadığından dolayı düşmanlardan 2 kişi bile sizi öldürmesine fazla gelir.

Unuttuğum birkaç yanı daha olabilir. Archer oynamak isteyen arkadaşlara yardımcı olabildiysem ne mutlu.
Saygılar

Name : SouL_
Server : Diez
Clan : Tormentors
Class : Archer
Lvl : 61xx :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sahsen ben sin oynadim ve daha cok hosuma gitti archerdan cunku archerda el kombonuzun cok seri olmasi gerek cunku 4 shadow shouttan sonra mana bitiyo karsinizdaki adam salak degilse ya kaçar ya pot içer heallenir vs. onun için el kombosu hizli olanlar archeri secsinler ayrica stealth yetenegi olmadigi için hemen göze carpar acik hedeftir.sinse gizlice yaklasip spike ile np alabilir hemen ( cz de ezikler dusman gorunce town) archerlari goren ezikler ise hemen town :)[signature][hline]Knight out WoW in :DDD
Sosyal ağlarda paylaş

archer minimum 200 dmg veriorum tek bir okta 50 mp gidio arka arkaya atıorm bekleme birşey yok o kdr güçsüz değil anlıcağınız daha lvl 41 im 50 60 vs. olduumda 10 snde 2500 dmg e fln gelir herhalde[signature][hline]Anubis the Sexy
Voys, 06 Ağustos 2005 23:25 tarihinde sayıklamışki:
tartarlı su , müsil hapı atılmış su , karbonhatlı su gibi şeyler gelıyor rakı görünce aklıma. müsil ne alaka demeyin hastahanede verdiler... verdiler... verdiler...
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 60 char1mla once assaasindim mirage +8 ve shard +7 ve dual rol um vard1.ama fark ettiim ben1m beceriksizliimden herhalde ne zmn adam kssem bende oluodum:D.bence assainin saglam olab1lmes1 1c1n lvl 62 olmas1 laz1m.ve oyunda np 1.lieri hep assainler ne kdr dag def olsada ii bi kombocu herkesi al1r.eet cz de yen1ysen tab1k1 archer olcan archerla np kasmak kolay ama elinde ib +8 veya totemic bow olcak 2side baya pahal1 itemlar...[signature][hline]-Beramus-
-Leiath-
Sosyal ağlarda paylaş

walla yaw trade ekranına sığmaz bi defa. peki mesela 120 gold barı adam benden nası alacak? ben itemi alacağıma emin olmadan gb falan vermem. o da parayı alacağına emin olmadan itemi vermez. bunun yolu nedir? yeni bi char açıp gb leri ona transfer edip charı adamamı vermek ne? (aklıma bi bu geliyo)[signature][hline]Please wait...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şu ana kadar 2 serverda oynadm ve 2 serverda da assasinden başka char açmadım.
Kabul ediyorum archer bazı yönlerden üstün ona lafım yok gerçekten çok ii olabilio yeri geldiğinde fakat şunu söylemek istiyorum ki;
Ustu +7 full plate +dex bonuslu lvl 61 paper bi assasin aynı özelliklerde bi archer ile karşılaşsa bence archerın kurtukuşu yoktur.Şunu söyleyim kendimden biliyorum.
Saydığım özelliklerde elinde 2 tane +7 sahrt olan bi assasin elinde +7 chitin bow olan bi archer ı her türlü alır bence.
Birincisi archer olduğu yerden ok atıyor ve saldırıken hareket etmyor.Assasin ise hızını kullanıyor ve sabit olmayan bi assasine archerın 5 li ok atmasının bi faydası olduğunu sanmıyorum.Ve archerın shadow hunterla vurduğu damageyi spike la karşılaştırmazsınız bence.
Şöle bişey düşünün archerın assasin yanına gelene kadar vuracagı damage en fazla 2 shadow hunterdır ama assasin 2 pot içerek bence bu saldırıyı savuşturabilir ama yanına geldiğinde archerın bir spike bir thrust ve bir pierce ı ölmeden savuşturabileceğini sanmıyorum.
Ayrıca kasrkende göreceksiniz assasinle kasmak archerla kasmaktan daha kolay bence çünkü kayarak vurmak assasin için bir avantaj ve tek aksarken çok işe yarıor ayrıca archerdan daha az pot kullanıorsunuz.
Tabe bunlar hep assasinde gördüğüm artılar ama elbette ki archerın range özelliğiyle savaşan bir grubun arkasından assaisnden daha çok adam alacagından kuşku yok.
Ama ben assasine hastayım ve ne olursa olsun skill değiştirip archer olmam....[signature][hline]Life Is Nothing Without Fucking
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...