Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Havalı Tabancalar

Valeron

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar havalı tabancaları biliyorsunuzdur.Spor olarakta yapılıyor tüfekleri avcılıktada kullanılıyor bildiğim kadarıyla.Şimdi bu Havalı Tabancaların fiyatları hakkında az biraz bilgi edinebileceğim site bilen var mı ? .. Arıyorum arıyorum bulamadımda .. Ancak fiyatlarını istiyorum biraz bilgim olsun diye.Münkünse Türkiye olursa daha bi üç aşağı beş yukarı aynı fiyat oluyor zaten ..
Teşekkür ettim herkeze[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
asıldık ey halkım, unutma bizi...
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

CO2 ile çalışanlar ..[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

ya kadiköy pasajında falanda vardıda oralara bakıcam olmadı belki fırsat bulursam tahtakale civarına giderim[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

unac ben öle bişi istemiyorum daha sade hoş maksat bulunsn diye ..[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

eğer birine ateş etmeyi hesaba katarak alacaksan (güvenlik olsun, bulunsun, lazım olur kavgaya giderken) hiç alma bence daha iyi, hem kendi hem karşındakinin sağlığı için.

ha diyosan benim atıcılık zevkim isteiğim var, o zaman daisy, gamo gibi en azından adı duyulmuş markalar almanı öneririm, özellikle türk malı kullanan arkadaşlar çok memnun kalmadılar havalı tabanca konusunda.[signature][hline]bu paticik beni çok güldürüyo ya
Msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ben güvenlik tedbir için alıcam .. sorun olur vesayire işte anlayan anlamış zaten .. yani illede gidicem ona buna sıkıcam diye değil .. bıçak var bende genelde yandan açmalılar .. her zaman bulundurmasamda ara sıra bulundururum yanımda e bıçakla yara vereceğine bunla yara vermek daha az hasar heralde ..[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

daha bugün bir arkadaşımla, havalı tüfek ve tabancaların ruhsata tabi olması gerektiğini, en azından yaş sınırlaması ile satılması gerektiğini konuşuyorduk, haksız da değilmişiz, neyse.

sen bilirsin, sen kaybedersin diyorum, yanlışlıkla hedefini şaşırıp gidip abuk subuk yoldan geçen birini vurma da, aradan çekiliyorum.[signature][hline]bu paticik beni çok güldürüyo ya
Msn: [email protected]

[Bu mesaj sanerixx tarafından 04 Ağustos 2005 23:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

havalıyı bırak boncuk atanlar bile tehlikeli lol :P ben kör oluyordum az kalsın o yüzden yarım milim kenara gelse gözün tam içine gleiyormuş yinede 15 gün gözüm sargıda kaldı ne diyim artık yarım milim daha gelse kim bilir nerelerde olurdum şimdi[signature][hline]İyilik et, iyilik bul.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şey sorucam arkadaşlar birde ;
bunların şarjörleri var demi ? yada içine mi atıyorsun ? bi tüp kaç atışta bitiyor ? ve ben bu ucu sivri olanlardan adamın karnına veya belden aşağısına rasgele sıksam öldürür mü harbi ?[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

guvenlik amaciyla pek bir ise yaryacagini zannetmiyorum cunki attigin kisiyi sinirlendirmekten bashka bir ise yaramaz.yakin mesafeden bir kere yedim gercekten cok sinirlendiriyor adami.o sinirle o tabancayi adamin kafasinda kiriyorsun sonra.Anca gozune falan nisan alman gerekir yoksa cok kisa sureli yanma ve kizariklik birakiyor.[signature][hline]Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!
:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

hocam yapma sen başka bişi yemişsndir..Onların paraşüt mermileri var attığında adama giriyor gerçekten cok canını yakıyor ve adamı etkisz hale getirebiliyor.. yani senin yediğin başka bişeydir..[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Buyrun

şu voltran'ı buldum kadiköy pasajında sordum 95 milyon dediler 85'e alırım bi kaçtane CO2 Tüpü de vericek 1 tane 200'lük mermi kutusu da alıcam toplam 100 kağıda bitiririm .. 40-50 metre diyor adam ama sitede 45-60m kadar atar diyor .. sitede 10 mermi diyor adam 12 civarı falan diyor.Paraşüt mermide atıyor muhtemelen yeterli olur heralde daha fazlası pek gerekli değil.
Umarex sordum bitanede 460 milyon dedi ama cok deli makine yani .. bakalım işte[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
Deniz Gezmiş

[Bu mesaj Valeron tarafından 05 Ağustos 2005 12:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sanerixx, 04 Ağustos 2005 21:36 tarihinde demiş ki:
eğer birine ateş etmeyi hesaba katarak alacaksan (güvenlik olsun, bulunsun, lazım olur kavgaya giderken) hiç alma bence daha iyi, hem kendi hem karşındakinin sağlığı için.

ha diyosan benim atıcılık zevkim isteiğim var, o zaman daisy, gamo gibi en azından adı duyulmuş markalar almanı öneririm, özellikle türk malı kullanan arkadaşlar çok memnun kalmadılar havalı tabanca konusunda.

+1

çok tehlikeli bişeydir taşımak bu mereti.. çünkü içkili olduğunu düşün. ve biri seni kızdırdı allah koruysun..[signature][hline]msn/mail: [email protected]
--- --- --- --- --- ---
Saygılarımla
KLAB. & e-ekrem
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bide aile itibariyle belkide sinirlenirsem ölümüne gidiyorum kötü belki .. ben gün içerisinde taşımam bunu yanımda geceleri falan dışarı cıkarsam yani ..[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

boccob katılıyorum sana ..
ayrıca şey adam bunlar paraşüt mermi atıyor dedi bana ??*[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

yav adam ölmesin abi .. baktim bana gider yapiyor çeker sıkarım baldırına karnıan doğru en azından adamı orda düşürsün yere bi açı cektirsin kaldıramsaın yerden ben onu gelip kafaısını gözünü kırana kadr veya ben kaçan kadar yeter :D ..o bily eyerini gördüm ufak yuvarlak ama adam atıyor dedide bilmiyorum ya .. İşallah atıyodur..O demir bilye cok can acıtıyor mu peki ? Paraşütten çok ?[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

anldaım yani dediğim etkiyi gösterir diyosun demi .. böle en azından düşsün yere kıvrasın o düştüğü anda ben onun ağzını burnunu yararım zaten :)[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...