Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Antalya Çıkartması II

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

said:
Nefr, 01 Eylül 2004 17:28 tarihinde demiş ki:
Güzel geçmiş yine anlaşılan, fakat bu sefer de göremiyorum Olympos fotolarını?
*!Kıllık yapar*

Kışa doğru sezon kapandıktan sonra da tekrar edin bari, hem güzel olur Olympos o tarihlerde ;]

olympos bu sefer direkten döndü. hazırdık gidiyoduk son anda iptal ettik... ama cidden kışa doğru çok çok daha güzel oluyo olympos, adrasan fln.

bu arada gene buluşamadık seninlede nefr.. hadi bakalım ;)=[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
Follow the energizer tav$ani
Sosyal ağlarda paylaş

Adrasanı karıştırma araya, Olympos iyidir =P

Ben sorunluydum yine yav, tatsız bir hafta geçirdim ve bu haftayı da tatsız geçirmekteyim iş güç nedeniyle. Kışa doğru keyfim yerine gelir benim de ;][signature][hline]horacegoesskiing, 09 Ağustos 2004 00:46 tarihinde demiş ki:
yannız yönetmen pepsi içip daha fazlasını istemiş. o olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

nefr bugeceden c.tesiye kadar çalıyoruz. yolun düşerse gel neşelendiririz biz seni elimizden geldikce ;)=

gris:> bi aksilik olmazsa, ki olmayacak yoksa parry'i gmlerim gene ;), 10-12 si arası istanbuldayım turla. işim tahminen 19.00gibi biter. mutlaka görüşelim çoşalım, kuduralım yarabbim ;)=[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr olympos kaçmıyor ya cidden ama gidicem ben azimliyim yani bu konuda Chimera ateşlerine çıkıp keyif yapmassam, sahilde ve orman da gezmessem çatlarım =o)
Bidaki sefere senide görmek isteriz, Dyna msg atmıştı ama yanıt gelmedi sanırım.
Moon İstanbuldaefek atraksyondaolcak zaten[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
http://www.istanbulakademisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

Gitmeden önce rezervasyon yaptirsaniz iyi olur. Ben baymaya basladim her iki haftada bir gitmekten. Can'in da söyledigi gibi kisin da güzel olur oralar. Hem yilbasinda bir gidin siz Kadir'in Yerine.

ps: ne olursa olsun kiz arkadasinizla gitmeyin. tavsiye edilmez :p[signature][hline]i have no tears, there is only pain
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 02 Eylül 2004 01:22 tarihinde demiş ki:
dayak iki katina cikti

can ve diab efendiler ona gore :D

denk getir istanbul tarihlerini de görüselim zegnam mcfly ım[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan orginal resmimle oynamasana. Webcam'i mi seviyorum ne güzel cekiyor. Tabi wendigo sen bunu ps calismasi saniyorsundur. O uzerindeki blur ve sigir Eternal'in yazisi disinda ps degmemistir o resme. Cok yakisikliyim kabul ediyorum.[signature][hline]i have no tears, there is only pain
Sosyal ağlarda paylaş

korkma canım bikaç undo luk ömrü var o gözlerin. hayır öyle gözleri olsa harbiden fena olurmuş...

*!her ihtimale karşı elini kesesine atar. mass dispell'in sözlerini anımsar*[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBLeSSe, 02 Eylül 2004 15:04 tarihinde demiş ki:
ryan gözlerin çok ürkünç!

* geri geri gidip, Wen in arkasına saklanır *

Keserim insanlari. Normalde gözlerim kahve rengidir albümde normal fotograflarimdam görebilecegin gibi. Ama bu gözlerde fena durmamis bende. I love me.[signature][hline]i have no tears, there is only pain
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal Metcalf:
web cam ne senin ?
Gökhan`Lucifer Ryan:
bilmiyorum degisik birsey
Gökhan`Lucifer Ryan:
markasini i dont know
Eternal Metcalf:
nasıl böle bir özellik koymuslar gayet güzel olmus :D
Gökhan`Lucifer Ryan:
özellik degil düsünce oldu
Eternal Metcalf:
ahahhah[signature][hline]i have no tears, there is only pain
Sosyal ağlarda paylaş

arghhh!

bu bir şavaş biliyorsun di mi?
tüm foruma duyurulur! yarın buraya ryan'ın editsiz meditsiz theBar erotik fotolarını upload ediyorum. hazır olun efendim :)=

ps: foto eskidir. taaa kıştan kalmadır. aman yanlış anlaşılıp durduk yere parry skilli almayalım gene :p[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...