Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cidden böyleleri hala var mı?

Pyro

Öne çıkan mesajlar

1-2 gundur beramusta ılk charım olan sinle oynuyorum,ezik fln 45 sin.neyse bu sabah bı party e gırdım golem kesıyoruz,yan taraftada bır mage tek ba$ına tıkır tıkır kesıyor golemlerı.neyse bunuda bzm party e aldılar fln.adam lvl 60 mı$ hatta nicki Wisper .golem kestık baya bı 1 saat fln. sonra sız neden golem kesıyorsunuz dedı,bır adam ı$te chitin ve para ıcın dedı.benım bankamda tonlarca chitin var isterseniz dedi.ı$te cocuk paramız yok o kdr fln dedı adamda gelın bedavaya verım dedı.esc cektıler gıttık ı$te magelere crımson fln verdı bı warrıor a chıtın parcalar verdı.sora bız goleme gıttık yıne wisper town cektı benı tpledı;senın ıcınde bırkac $eyım var dedı ve rogue chitin pad,pauldron,+1 cleaver fln verdı.kendinize iyi bakın,unutmayın bu sadece bır oyun cocuklar dedı ve cıktı.adam usa atlanta dan oynuyormu$.$ımdı bu dupe mu dıye du$undum.adama sordum i$te hyr sacmalama fln dedı de kım dupe yaptım der kı?biran dedim eger dupe degilse cidden böyleleri kaldı mı diye ve bir iç çektim peh =)[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde 37 lvl bi priestim var. Adamlar türk. Hyde kesmişler cleaver düşmüş. Onu bana verdiler. +6/60 yaptım şuan kullanıyorum. Şaşırıyorum ama var böyleleri. Keşke herkes böyle olsa ve bende birilerine bişiler verip enayi durumuna düşmekten korkmasam..[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyro, 04 Ağustos 2005 09:34 tarihinde demiş ki:
abi bnm vurgulamak ıstedıgım olay ıtem verme muhabetı degıl.$u kısım;
said:
Pyro, 04 Ağustos 2005 09:18 tarihinde demiş ki:
kendinize iyi bakın,unutmayın bu sadece bır oyun cocuklar dedı ve cıktı.

İyi işte adam ders vermiş size. Bu sadece bir oyun ve böyle şeylerin önemi yok. Bana lazım değil siz kullanın gibilerinden.. Ama tabiki benim karşılaştığım insanlarla karşılaşsan adamlar düpleri bile vermermiyolar. Çok egoist herkes..[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

burada iyi olmak hata.
(bu arada beni şikayet edip paticikten banlatan arkadaşlarada ücretsiz kına verilir.)[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 04 Ağustos 2005 09:56 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj vktk tarafından 04 Ağustos 2005 10:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

burada iyi olmak hata.
(bu arada beni şikayet edip paticikten banlatan arkadaşlarada ücretsiz kına verilir.)[hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 04 Ağustos 2005 10:11 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj vktk tarafından 04 Ağustos 2005 10:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

var aslında misal ben varım :)
şaka diil hakkaten ancak lvl ım cok olmadığından
vereceğim eşya çok fazla yok
bazen denk gelirse goblin armor ları veriyorum
rare silah felam
hatta birlikte oynadığımız arkadaşımla paso trade den hediyeleşme yapiyoz :)
bence güzel bişi amaç eğlenmek diil mi
ben de böyle eğleniyorum[signature][hline]ehven-i şer, şerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

banada lvl kastırın dicektimde acaip ezmişsiniz düşük lvllıları eheh[signature][hline]Anubis
Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

you are not a beautiful and unique snowflake. you are the same decayin organic matter as everything else.

Sosyal ağlarda paylaş

ben,mde lvl 62 rog arkadaşım var adam böle herkese yardım olsun diye bişeler verirdi. Üzerinde full +6 shell,elinde 2 tane +7 shard vardı bi gün geldii soyuldum dedi peki buna ne dersinizz bende neden dedim tradeden sanırım dedii. İşte böyle iyi niyeti sümüren yaratıklar var insan demiyorum onlara Arkadaşımada söledim kimseye yardım etme dedim. Demekkii insanlık iyi niyetten anlamıyo[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : Reaction
Server : ares
Sosyal ağlarda paylaş

tabi tabi eminim dupe deildir adam bedawadan wermiştir.Eger bir mage de item warsa hemen satar çünkü genelde mageler pek bi item kasamazlar scroll parası için ne warsa satrlar.Ayrıca o adamın adını ilk defa duydugum için beramusda dupe şansı baya bi fazla ama o son laf hakket güzel dupe de olsa wermesi hoş bişe[signature][hline]name:Marinda
Clan:payback
LvL:6x
paladin
class:healer/holy
np:2k
öldü.......
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyro, 04 Ağustos 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
topicte cogu kı$ı bende ezıklere yardım edıyorum elımden geldıgınce ıtem verıyorum vs demı$te hala benım topici acı$ nedenımı anlayamamı$lar ne dıyım.2 defa ustune basa basa vurrgulamaya calı$tıgım halde.

vurgulamaya calistigin şeyi anladık kardiş
""bence güzel bişi amaç eğlenmek diil mi
ben de böyle eğleniyorum"" demem ondan mütevellit[signature][hline]ehven-i şer, şerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyro, 04 Ağustos 2005 09:18 tarihinde demiş ki:
1-2 gundur beramusta ılk charım olan sinle oynuyorum,ezik fln 45 sin.neyse bu sabah bı party e gırdım golem kesıyoruz,yan taraftada bır mage tek ba$ına tıkır tıkır kesıyor golemlerı.neyse bunuda bzm party e aldılar fln.adam lvl 60 mı$ hatta nicki Wisper .golem kestık baya bı 1 saat fln. sonra sız neden golem kesıyorsunuz dedı,bır adam ı$te chitin ve para ıcın dedı.benım bankamda tonlarca chitin var isterseniz dedi.ı$te cocuk paramız yok o kdr fln dedı adamda gelın bedavaya verım dedı.esc cektıler gıttık ı$te magelere crımson fln verdı bı warrıor a chıtın parcalar verdı.sora bız goleme gıttık yıne wisper town cektı benı tpledı;senın ıcınde bırkac $eyım var dedı ve rogue chitin pad,pauldron,+1 cleaver fln verdı.kendinize iyi bakın,unutmayın bu sadece bır oyun cocuklar dedı ve cıktı.adam usa atlanta dan oynuyormu$.$ımdı bu dupe mu dıye du$undum.adama sordum i$te hyr sacmalama fln dedı de kım dupe yaptım der kı?biran dedim eger dupe degilse cidden böyleleri kaldı mı diye ve bir iç çektim peh =)
way ßae[signature][hline]Server: Diez
Nick: 911911
Clan: symbolic
Speciality:ELementeL n00b
Job: Mage
Lvl: 62
np:41***
Sosyal ağlarda paylaş

+1 hllolsun ıı bırıymıs zamanında banda +6 chıtın veren vardı karsılıksız onuda umnutamdım elbet gerı oducem fazaşsıyla :D:D[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

benim xgenonda 50m param wardı 3 kukry wardı +7/70 ki hayla adamımla oynuyorum prriest lvl 58 str bufer.. ben kukryleri asasianın biri yardım istedi 1 tanesini ona werdim 2 sini clandakinlere werdim 30m de dierleirne harcadım.. ama yardım edmek cok harika bişe şimdi oyunda herkes tanıyo hemen hemen beni yardımlasıyoruz .. enayi yerine düsmek değil büyük olmak kabul edilmiyo bizim toplumda....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...