Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1-2 saatte 30-40k kazanmak hemen zengin olun (istemeyen okumasın )

pot

Öne çıkan mesajlar

Evt Bunu farming le yapıcaz tabiiki ana karakterimiz
Monk olacak
amacımız hayatı 55 e yani healthi 55 e düşürmek olacak
eğer bunu başarırsak protective bonds skill seti ile ölümsüz olacaz
NAsıl yaparım
Oyun hemen krakterinizi 105 healthe düşürmenize olanak tanıyor
5 Superior Runes u hemen alıyorsunuz Vigor 5inci rune olarak almıyorsunuz cünki amacımız hayatı azaltmak bu yuzden herhangi birini bir kes daha kullanıyoruz
100hp ve protective bond maximum 5% damage alıyorsunuz böylece 5 damage max herhangi bir attackdan spell healing breeze ile hpniz hicbir zaman düşmüyor çünki aldığınız damage dan daha fazla hızla hayat üretiyorsunuz
Şimdi işi mükemmelleştirmek için 55hp ye iniyoruz -50 hp collectors item i alarak sonucda

Hpmiz 55 oluyor amacımıza ulaşıyoruz şimdi hem hayalet monk oluyoruz hemde super ölumsuz bir yaratık HP down(death penalty) iyide kullanabilirsiniz bunuda unutmayın

skiller yalnızca monk class için

Balthazars Aura
Baltazars spirit
mending
healing breeze
orison of healing
Zealot's Fire
protection bond
essence bond

protective bondu kendimize atıyoruz bu damage alma limitimizi %5 e cekiyor her darbede yani en fazla 5 damage alabiliyorsunuz böyece size vuran meteor veya fireball 100 alırken şu an en fazla 5 damage alabiliyor buna essence bond veya balthazars sprit cekiyoruz ustune boylece protective bonddan hayat emmeye baslıyoruz ve mendingde cekiyoruz skillere göre 3-4 hayat barıda burdan alıyoruz bu şekilde
10-15 hydras nin içinde saatlerce cizik bile yemeden durabiliyorsunuz

enchant removal = death

bu şekilde bir kac secenek daha var
Size undergorunda 9 mob a karsı nasıl tank yapılır ve pvpde nasıl 3 kısıyı rahatlıkla ındırebilirsiniz onlarıda yazıcam
collector itemi bulamıyabilirsiniz diye genelde 105 life baz alarak yazdım ama bulmak kolay biraz arayın 55 healthde gercekten hayalet bir monksunuz
zaten belki yazılarımdan hatırlarsınız zaudi ile areneda çok iyidim belki inanmazsınız 3 kişiyi tek başıma alıyordum ama bazı monklar vardı 1-1 alamıyordum direnebiliyordum ama imkanı yoktu onlar gözümü acmama yaradı
Sosyal ağlarda paylaş

kesin kez deil
daha bir çok yöntem var bu onlardan yalnızca 1 tanesi
asıl şimdi birazdan 100k kazanmanın yolunu yazıcam
vede pvp de nasıl zafere kosulur
bunların hepsi oficialdır rahatlıkla kullanabilirsiniz
hem bana burada bug olan nedirki söyleyebilirmisin skiilerin hepsini arena netin verdiği skiller bu oyuna zaten ben hep bir satran oyunu olarak baktım elimdeki taşları en iyi kullanmak olarak
bekle biraz yazacaklarıma bak ve asıl o chrı kas

[Bu mesaj pot tarafından 05 Ağustos 2005 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pot'un yazdıklarını görmeden önce GW forumunda bisürü pot yazarlı başlığı görünce yine post kasan .... biri demiştim ama konuları teker teker açtığınızda ne kadar yararlı bilgiler olduğunu görüyosunuz.As you see right up there.

[Bu mesaj KahnX tarafından 05 Ağustos 2005 23:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pot, 05 Ağustos 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
kesin kez deil
daha bir çok yöntem var bu onlardan yalnızca 1 tanesi
asıl şimdi birazdan 100k kazanmanın yolunu yazıcam
vede pvp de nasıl zafere kosulur
bunların hepsi oficialdır rahatlıkla kullanabilirsiniz
hem bana burada bug olan nedirki söyleyebilirmisin skiilerin hepsini arena netin verdiği skiller bu oyuna zaten ben hep bir satran oyunu olarak baktım elimdeki taşları en iyi kullanmak olarak
bekle biraz yazacaklarıma bak ve asıl o chrı kas

[Bu mesaj pot tarafından 05 Ağustos 2005 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]

abi 100k kazanmakin sirhini soyler misin?
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi adamı savunmak gibi olcak ama neden daha önce yazılan birşeyi tekrarlamak yanlış mı? misal ben bilmiyodum işime yarar ayrıca İngilizce de pek bilmem yabancı sitelerden takip edip bir şeyler öğrenmek için elimde sözlük bir günümü vermem lazım:D yani yazmis bence işede yarıyo yazdıkları(Genellikle :D )[signature][hline]Lord Khell Mo/E
Sosyal ağlarda paylaş

said:
noregret, 06 Ağustos 2005 12:00 tarihinde demiş ki:
lol bunlar aylar oncesinden web sayfalarında yazıodu ztn kendin bulmuş gibi konusma bare su forumlarda

ben hiç bir şeyi kendim yaptım buldum demiyorumki nerden çıkardın madem biliyordun neden burdaki insanlarla paylaşmadın neden onların bilmesini çekemiyorsun saol bilgini paylaştın teşekkür diyemiyorsun çünki yalnız kendin iyi oyuncu olmak istiyorsun daha bir sürü şey yazıcam bildiklerimi herkesle paylaşıcam sen istediğin kadar yaz hic bir şey farketmiyecek burdaki herkesin bunları bilmediğine eminim ne yazıkki meydan senin gibilere kalıyor 1 - 2 kişiden başka kimse cıkıp vakit ayırıyorsun yazıyorsun demiyor
Ben kimseye bir şey kanıtlamaya çalışmıyorum bunu anlamak bu kadar zormu hatta bunları inanılmaz tepkiler alacağımı bilerek yazıyorum kimse taktir etmesede genede yazıcam bildiklerimi paylaşıcam bence eğer bun ları aylar öncesinden biliyorsan sen neden yazmadın burdaki insanlarla paylaşmadın bence asıl senin düşünmen gerek mesela ben bunları bilmiyordum 1 ay önce benim gibi bilmiyen çok var hala sende paylaş ne o yoksa hoşunamı gitmiyor insanların bunları öğrenmesi
asıl pvp bilgilerini yazınca görücem seni ve senin gibileri
Ben burarada GW da çok bilgili bir kitle yaratmaya çalışıyorum forumları dolduruyorum eğer bi
lgin varsa gel yardımcı ol paylaş yoksa bence gereksiz maydonoz olma benimde eksiklerim vardır madem eleştirmek istiyorsun onları tamamla şurda yanlışsın burda şu eksik söyle olmalıydı de lol bunlar aylarca öncesimden biliniyordu bu yazılar okundumu senin nickinle girmek zor gelirdi bana bu forumlara valla
Sosyal ağlarda paylaş

peki uw da solo nasıl yapılır nasıl pvp chr hazirlanır gercekten guclu bunları yazıcam acaba forumlarda varmı ? senden izin isteyebilirmiyim 1 gecede nasıl 10 tane ecto alarak 100k kazanabilirim bunları ben bulamadım gözümden kacmıs olabilir
e/monkmu iyi w/monk mu /yoksa monk/w monk/mesmermi
daha iyi harming ve pvpde bunlarıda yazıcam müsade edermisin ben bunlarıda bu forumlarda bulmadaım belki gözümden kacmısştır ha birde oyun devamlı uptade oluyor nerfler değişiyor yani 1 ay önceki posyun bir anlamı olmuyo hatırlatmam da bir sakınca varmı acaba eğer sen uygun görürsen yazarım izin ver yeter
Sosyal ağlarda paylaş

Ya burda ben hırçınlık yapmadım sadece düşündüğümü soyledim. Pot un genelde yazdıkları bilgilendirici, ama senin söylediğin gibi sürekli post açmak yerine bir yerde toplasa bildiklerini hem tartışma daha az olur hemde daha bilgilendirici olur.[signature][hline]Lord Khell Mo/E (TRC)
Sosyal ağlarda paylaş

arama motorumuzun karakteristlik ozelliginden dolayı uzun vadede bilgilendirici olmuyor. daha önce deneidk bu soyledigini.

bir konu baslıgı altına topladık bilgileri ama gördük ki zsaman içerisinde o konu baslıgınin icinde binlerce mesaj atılmış.

aradıgını bulmak imkansız oluyor o durumda.

ama her konu için ayrı bir konu baslıgı acılırsa o zaman arama yapan kişi hemen istedigine kavusuyor.

çok rica ediyorum, bilgilendirici nitelikte acılan konuları (suan pot 'un actıgı konular gibi) LÜTFEN ayrı konu baslıkları açarak yazın.

bundan 3 ay sonra arayan aradıgını hemen bulabilsin. herkese faydamız dokunsun.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Web Site(ler)mizin Tarihçesi
Never argue with an idiot, they'll drag you down to their level and beat you with experience!
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bencede Mesela dendiği gibi Farming için bir post Crafting için bir post PvP için bir post gibi olursa daha iyi olabilir. Hepsi bir konu altında değilde Belli başlı postlar altında olması daha iyi olur gibi geldi. Ayrıca bu muhabbet gereksiz yere fazla uzadı gibimede gelmedi değil hani :D[signature][hline]Lord Khell Mo/E (TRC)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...